402 Street Race Cup - Modriča 2007

402 Street Race Cup - Modriča 2007

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Odoh, vidjeh, POBJEDIH!
4 Pehara za dan nije mala stvar mada je trebao biti i peti al' eto organizatori ne dodjeljuju pehar za 3. mjesto SR-a...
Uglavnom sve je bilo kako treba cak je na kraju priredjen i show najvise od strane clanova AMK CARBON... Uglavnom sve u svemu lijepo proveden dan... A slika ima tona :)
 

IGY

Član
bilo je lodiloooooo

o.005 sec cu pamtiti do kraja zivota, i kajati se sto ne izvadi bar muziku iz auta, al hajd ima popravni,
Bar je bio pehar za DB 131,7 sa onim malim cudom kod mene nije mala stvar :D
 
Član
mene sto se tice imao sam problema haman da su mi uvalili polupraznu bocu ... da ne ispadne da sta pametujem prve dvije trke sam vozio 15.2 a finale sa sojicem 15.7 to dovoljno govori da nest nije bilo ok ... ali nema veze bilo kako bilo sutra odoh po novu bocu pa cu vidjet do cega je... i naravno vracam se u garazu ovih dana pa u najgorem slucaju do sr u sarajevu pokusacu oboriti dosadasnjih 14.2 .. pa vidjecemo ocel biti sta od toga pozz

TDI POWER :)
 
Član
Nurija je napisao(la):
mene sto se tice imao sam problema haman da su mi uvalili polupraznu bocu ... da ne ispadne da sta pametujem prve dvije trke sam vozio 15.2 a finale sa sojicem 15.7 to dovoljno govori da nest nije bilo ok ... ali nema veze bilo kako bilo sutra odoh po novu bocu pa cu vidjet do cega je... i naravno vracam se u garazu ovih dana pa u najgorem slucaju do sr u sarajevu pokusacu oboriti dosadasnjih 14.2 .. pa vidjecemo ocel biti sta od toga pozz

TDI POWER :)

pa jesi li uzeo klasu ili ??
i gdje punis bocu
 
Član
ma uzeo sam diesel klasu al nije to to... u tz punim bocu tj mjenjam... do sad je bilo sve ok al et danas nije bilo... al nema veze vidjecu sutra prekosutra kad zamjenim bocu hoce li biti sve ok

a protiv juge 15.7 smijesno oca mi :)
 
Član
Sto se tice style jeste bio uzas, cast izuzetcima, na takmicenje se prijavilo oko 20-tak auta. Ja sam uzeo drugo mjesto a adis trece u 2. klasi. Imam i ja par slika al to ide tek sutra preumoran sam.

Cestitke AMK Carbonu na uspijehu.
 
Član
Nurija je napisao(la):
ma uzeo sam diesel klasu al nije to to... u tz punim bocu tj mjenjam... do sad je bilo sve ok al et danas nije bilo... al nema veze vidjecu sutra prekosutra kad zamjenim bocu hoce li biti sve ok

a protiv juge 15.7 smijesno oca mi :)


ti bi da malo i putujes :lol::lol:

ocekivana pobjeda, cestitam
 
Član
Cestitke za sve koji su osvojili! AMK Carbon i ostalim! Trud se isplati!
@Nurija: Bit ce bolje! pozdrav za sve!
 
Legend
Nurija je napisao(la):
ma uzeo sam diesel klasu al nije to to... u tz punim bocu tj mjenjam... do sad je bilo sve ok al et danas nije bilo... al nema veze vidjecu sutra prekosutra kad zamjenim bocu hoce li biti sve ok

a protiv juge 15.7 smijesno oca mi :)

Cestitam na pobjedi, a to sa bocom jebat ga... Ja znam gdje i kako punis pa nema sta ko reci ovo ono, garant da je nisu dobro natocili, ili su nesto sjebali u tom procesu. A + svakako si osvojio klasu. Vidjecemo rezultate kad dodju dizne, nadam se 13.5 RL +/-.

Cestitke i ostalim ucesnicima.
 
Legend
Cuo sam da je Hota izgubio od kadetta nekog sa dva motora i nitro ?? Sta je to, mislim jeli istina.
 
heh bili su isiti,cak ni vozac kadetta a ni Hota nisu znali ko je prvi...neko je pobijedio za dlaku a ja mislim da je to bio kadett
 
cestitke pobjednicima...svakacast momci iz Crbona. I hoce li ko sa slikama jutros a kasnije ce biti i na auto.ba kao i snimak utrka
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top