402 STREET RACE CUP 2007 (Gerin kup)

402 STREET RACE CUP 2007 (Gerin kup)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Boli me za Geru, ali nezelim da se na ovom forumu prica protiv bilo koga, pogotovo protiv nekoga koji nigdje veze sa nama. Ipak moramo gledat na imidz stranice pa sve ostalo. Tako da nezelim da se povlaci ime bhtuning, tamo po nekakvim ustima kao nesto negativno.

Nemojte sta zamjeriti.
LP
damir katkic
 
Legend
ma jarane.. samo da ne bude cajni kolutici opet.. hahaha

oplako sam u sarajevu, kad sam vidio nagrade, cim je tu klas sponzor, nema dalje :D :D

ove godine neznam kakva ce prica biti, iako sumnjam da je 500km po klasi, ipak je to geri puno para da da, bez obzira sto ce imatu tonu sponzora..
 
Legend
Vidjecemo, ali opet za 1KM nemora ni biti nikakva nagrada, jer ionako se potezemo djabalame po cjeli dan po cesti. Jos i kazne platimo po 50KM.
 
Član
ma joj cisto sumnjam da ce to bit za 1 KM nesto mi glupavo i neozbiljno....ali Boze moj ja idem da me neko sibne pa kolko god bude para :)
 
Član
HuKa je napisao(la):
ma joj cisto sumnjam da ce to bit za 1 KM nesto mi glupavo i neozbiljno....ali Boze moj ja idem da me neko sibne pa kolko god bude para :)

ja nesumnjam da ce biti 1KM, jer on uvijek namlati dosta sponzora od kojih uzima lovu a sada mu je cilj da sto vise privuce takmicara da bi mogao uzimati jos vise para od sponzora :icon_biggrin:
 
Legend
Sto ti Edo rece, trajace sedmicu cjelu SR. Mozda je to neka vresta revolucije :) takmicenja.
 
mi cemo razmotriti mogucnost i ukoliko se clanovi sloze da se utalimo za prijavu mozda se i potrkamo, u suprotnom preskupo je...:icon_biggrin:
 
Član
Ma bitno je da se svi skupimo, družimo a što se tiče organizacije i to zavisi i od nas jer ako se budemo držali propisa biće ok, još jedan način da se bolje upoznamo
 
Član
daki je napisao(la):
Boli me za Geru, ali nezelim da se na ovom forumu prica protiv bilo koga, pogotovo protiv nekoga koji nigdje veze sa nama. Ipak moramo gledat na imidz stranice pa sve ostalo. Tako da nezelim da se povlaci ime bhtuning, tamo po nekakvim ustima kao nesto negativno.

Nemojte sta zamjeriti.
LP
damir katkic

Slažem se sa tobom u potpunosti
 
Legend
Evo nekih datuma :icon_rolleyes: paaaa sadd:icon_confused:

402 Street Race Cup 2007- preliminarni kalendar

AUTO Media Group i AUTO 4x4 Club i ove godine organizuju 402 Street Race Cup za koji objavljujemo preliminarni kalendar:



1. Bijeljina 15.07.2007.

2. Modriča 02.09.2007.

3. Sarajevo 16.09.2007.

4. Tuzla 30.09.2007.

5. Banja Luka 14.10.2007.
 
Legend
Nista nevalja ovaj kalendar, ali eto... Valjda je to neki trend. Kisni Street Race.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top