3.PROtuning event 21.10.2012

3.PROtuning event 21.10.2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
NeverMind je napisao(la):
Ja cu licno iduci put doci sa Evoque Range Roverom koji mi je BABO kupio za uspjesno upisan fakultet koje mi je takodje on PLATIO i cisto da iduci put ovi tuneri koji auta tuniraju od kasetofona iz nasih obijenih auta imaju sta pricati... I dajte ljudi napravite bar po 2 zdrava zuba da imate do iduceg eventa

I takodje hvala ligi i momku sa opc plavom astrom koji mi je pomogao da izadjem na takmicenje ;)



reci babi da mi dodje cvaju ;) ;)
 
Član
scena nam je sve smjesnija i smjesnija, nadao sam se ovim mladjim generacijama da ce dici scenu na visi nivo al zajebo sam se... sta ces kad od 10 takmicara na dB-u imamo 7stvarnih za mini klasu a 3 za A klasu pa se moramo trudit da ih razbacamo u 4 klase da svi dobiju nesto da nas nebi popljuvali kasnije ne daj boze...

druga stvar pljujemo organizatore sto su nam napravili nesto, to nam kao ne valja, a tu smo se skupili, zajebavali, popricali i smisljaljali kako da se popljujemo sto bolje...

da imalo razmisljate kako sastavit ok auto, kako sklopit dobar setup a ne kako popljuvat drugare, bilo bi nam puno bolje...

vi sto pljujete ne znam sta je vama cilj? sta radite na sceni, sta trazite ovdje?

ljudi imate rekorde dB u mini klasi, u A klasi, u B klasi, u C klasi, u Max klasi stizite to, to vam je zadaca!

Imate primjere u staylu imate auta koja ce se dugo pamtit, ne ljepite nekakve cergaske naljepnice, sredite auta i budite primjer sceni!

jos jednom vam kazem ne pljujte se!
stizite zadace koje imate!
a kad konacno napravite nesto stara skola ce se vratiti da vam zada nove zadace, upamtite ne spavamo mi smo samo zakunjali!

Respect svima!!!
 
Iceman je napisao(la):
Ne da ti se sada raspravljati jel, dok sam ja to govorio jutros forsirao si neka objasnjenja, neke definicije sada ti se ne raspravlja??

E pa nece to tako moci legendo, na mene si udario, Bogami prevelik si zalogaj ovaj put uzeo!!! Na nasoj tuning aktivno djelujem kao takmicar/organizator od 2005 godine, imam iskustva u ovome koliko ti na Need For Speed-u mnoooogo Omare jakooo mnogo projekata je iza mene. Ja koliko vidim a neka me neko ispravi ako grijesim jedino Venom i Omar imaju zamjerke neke, izmisljene, nerealne i bez cinjenica niti jedan drugi klub se nije javio cak sta vise svi cu cestitali na fantasticnoj organizaciji sto nas dovodi do slijedeceg zakljucka:

Uhvatio si se bijednice mostaraca, kontas napokon ces napraviti neka prijateljstva ako se udruzite ono ko vi ludi vas je svijet i to jel?
Super meni je jako drago zelim vam dugu i uspjesnu vezu, mene u usta vise ne uzimajte! Natjerao si me jutros da se spustim na tvoj nivo, da pisem sto ne zelim brate ponavljam ti suti i radi ne laj, ne baljezgaj u prazno drugi ce prepoznati tvoj rad i trud nije tvoje da sam sebe dizes.
Kazes uvrijedio sam 12 ljudi sa svojim postom?
Ti bolan vrijedjas kompletnu bh tuning scenu pa sta mozemo tu, gledamo te i smijemo se.
Sto se to krijes iza nekoga, taj post je upucen TEBI i samo TEBI jer si ti taj koji mene pljuje od sinoc nikog drugog ovdje ne vidim da pise, ukoliko i tih ostalih 11 ima nesto protiv mene bujrum brate nikakav problem.
Ne diraj me, ne diram te al ti si ga bas duboko dirnuo!

Al djaba opet te volim takav sam cak sam ti i pjesmicu posvetio prati:

http://www.youtube.com/watch?v=zkBDG_jbVO0

Sta mi treba u zivotu mooom
Da se zakacim sa Omaroooom
Euri i popularnost
Da li je to stvarnost, stvarnost
Joooooooj obrij moj

Sta bi brate ti na mjestu mooom
Da se zateknes sa Omarooooom
Da li je sve to vulgarnost,
previse je to za javnost
jooooj, obrij moj

:cool:
i dalje se necu spustati na TVOJ nivo...zelja tvoja je da se samo mi zalimo...a to oko tuning scene, poceli smo i radit cemo, samo necemo radit cerga evente...iza koga se ja krijem? ime i prezime stoji uvijek al spominjes druge ljude i djevojke...haj bogati bitno da ime za zimnice i ajvara...

mali doprinos tvom duhu:
"tebi ako brijac fali,
ako si dole neobrijan,
kupit cu ti ja,
mach 3 nitro dva,
pa da vidis da mi nije do PARA"

a za ove uvrede samo cu ti rec ;)




s1ck je napisao(la):
mislis mama ti moze kupiti? svejedno nebi je prodao tebi da je nashabanish kao sto kao sto si peticu nashabanio, cobane dzaba ti je sto zivis u centru grada kad si djiber...
mislio sam te "izvesti na pravi put" jer zivis u zabludi i imas predobro misljenje a sebi ustvari si obicni kurton. sitna dusho

upisi fakultet i citaj sta pisem...ni tvoje vulgarnosti me ne zanimaju, odlika malodusnosti i nedostatka vokabulara... ;)
 
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
Iceman je napisao(la):
Ne da ti se sada raspravljati jel, dok sam ja to govorio jutros forsirao si neka objasnjenja, neke definicije sada ti se ne raspravlja??

E pa nece to tako moci legendo, na mene si udario, Bogami prevelik si zalogaj ovaj put uzeo!!! Na nasoj tuning aktivno djelujem kao takmicar/organizator od 2005 godine, imam iskustva u ovome koliko ti na Need For Speed-u mnoooogo Omare jakooo mnogo projekata je iza mene. Ja koliko vidim a neka me neko ispravi ako grijesim jedino Venom i Omar imaju zamjerke neke, izmisljene, nerealne i bez cinjenica niti jedan drugi klub se nije javio cak sta vise svi cu cestitali na fantasticnoj organizaciji sto nas dovodi do slijedeceg zakljucka:

Uhvatio si se bijednice mostaraca, kontas napokon ces napraviti neka prijateljstva ako se udruzite ono ko vi ludi vas je svijet i to jel?
Super meni je jako drago zelim vam dugu i uspjesnu vezu, mene u usta vise ne uzimajte! Natjerao si me jutros da se spustim na tvoj nivo, da pisem sto ne zelim brate ponavljam ti suti i radi ne laj, ne baljezgaj u prazno drugi ce prepoznati tvoj rad i trud nije tvoje da sam sebe dizes.
Kazes uvrijedio sam 12 ljudi sa svojim postom?
Ti bolan vrijedjas kompletnu bh tuning scenu pa sta mozemo tu, gledamo te i smijemo se.
Sto se to krijes iza nekoga, taj post je upucen TEBI i samo TEBI jer si ti taj koji mene pljuje od sinoc nikog drugog ovdje ne vidim da pise, ukoliko i tih ostalih 11 ima nesto protiv mene bujrum brate nikakav problem.
Ne diraj me, ne diram te al ti si ga bas duboko dirnuo!

Al djaba opet te volim takav sam cak sam ti i pjesmicu posvetio prati:

http://www.youtube.com/watch?v=zkBDG_jbVO0

Sta mi treba u zivotu mooom
Da se zakacim sa Omaroooom
Euri i popularnost
Da li je to stvarnost, stvarnost
Joooooooj obrij moj

Sta bi brate ti na mjestu mooom
Da se zateknes sa Omarooooom
Da li je sve to vulgarnost,
previse je to za javnost
jooooj, obrij moj

:cool:
i dalje se necu spustati na TVOJ nivo...zelja tvoja je da se samo mi zalimo...a to oko tuning scene, poceli smo i radit cemo, samo necemo radit cerga evente...iza koga se ja krijem? ime i prezime stoji uvijek al spominjes druge ljude i djevojke...haj bogati bitno da ime za zimnice i ajvara...

mali doprinos tvom duhu:
"tebi ako brijac fali,
ako si dole neobrijan,
kupit cu ti ja,
mach 3 nitro dva,
pa da vidis da mi nije do PARA"

a za ove uvrede samo cu ti rec ;)

"Djetetati" jesi to upravo rimu bacio??? :lol:
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
scena nam je sve smjesnija i smjesnija, nadao sam se ovim mladjim generacijama da ce dici scenu na visi nivo al zajebo sam se... sta ces kad od 10 takmicara na dB-u imamo 7stvarnih za mini klasu a 3 za A klasu pa se moramo trudit da ih razbacamo u 4 klase da svi dobiju nesto da nas nebi popljuvali kasnije ne daj boze...

druga stvar pljujemo organizatore sto su nam napravili nesto, to nam kao ne valja, a tu smo se skupili, zajebavali, popricali i smisljaljali kako da se popljujemo sto bolje...

da imalo razmisljate kako sastavit ok auto, kako sklopit dobar setup a ne kako popljuvat drugare, bilo bi nam puno bolje...

vi sto pljujete ne znam sta je vama cilj? sta radite na sceni, sta trazite ovdje?

ljudi imate rekorde dB u mini klasi, u A klasi, u B klasi, u C klasi, u Max klasi stizite to, to vam je zadaca!

Imate primjere u staylu imate auta koja ce se dugo pamtit, ne ljepite nekakve cergaske naljepnice, sredite auta i budite primjer sceni!

jos jednom vam kazem ne pljujte se!
stizite zadace koje imate!
a kad konacno napravite nesto stara skola ce se vratiti da vam zada nove zadace, upamtite ne spavamo mi smo samo zakunjali!

Respect svima!!!


Bravo legendo konacno nesto pametno
:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:
 
Član
Little Dragon ne vidim razlog sto ti hejt neki bacas a za te Q7 i A6 sumnjam da nisam vidio i nisam u jacem vozao i idi moli komsije da ti to posude do iduceg eventa a ja ti opet ponavljam sjednem u SVOJE i izparkiram iz SVOJE garaze i dodjem sa SVOJOM rajom iz kluba a ne ja mogu dovesti ja cu dovesti ...:cool:
 
Član
Auuu sta se sve napisa....

JA sam bio sudija na stylingu i ako kome sta nije jasno nek pita
Ja sam mjerio visinu auta i izmjerio ko je najnizi bmw je bio 8mm a Corrado 7 tacnije 6,5
ne mjeri se od oka vec NAJNIZA TACKA NA AUTU
Isto tako bilo je sigurno 5/6 svjedoka pa cak i neki iz VENOMa dok se mjerilo


Nije mi jasna jedna stvar VI SVI koji pljujete po eventu i ostalim stvarima oko njega (ne mislim samo na neke ljude iz Venoma vec i na jos neke koji su se jucer pojavili) zasto dolazite uopste i zasto se ponasate EXTRa sa ljudima koje kasnije pljujete preko neta.

Pozdrav za sve.
Fina garaza,Ibiza, svoj cejf, zena, dijete(aBd) posao i miran.

Sve je ovo postalo fuj i preopasno za mene jer bi mogao neko nastradat od ovolikih pljuvanja pa da mi kakav virus uleti.
 
Član
NeverMind je napisao(la):
Little Dragon ne vidim razlog sto ti hejt neki bacas a za te Q7 i A6 sumnjam da nisam vidio i nisam u jacem vozao i idi moli komsije da ti to posude do iduceg eventa a ja ti opet ponavljam sjednem u SVOJE i izparkiram iz SVOJE garaze i dodjem sa SVOJOM rajom iz kluba a ne ja mogu dovesti ja cu dovesti ...:cool:

da, i... :icon_rolleyes:
 
Član
Ovde je izgleda fazon imati sto manje : skole,para i po mogucnosti raditi na mjesalici da bi se uklopio u raju . Sto kazu svi ce ti sve oprostiti samo uspjeh rijetko :cool:
 
E sine dragi jos si ti zelen, ako su to tvoja auta sto si nabrojao onda su i ova moja jer su u familiji nisu od komsija, al opet preskaces dug ljudima i pravis se pametan tu , dijete si iz moje mahale a ovde si nasao samnom da palamudis , malo se uozbilji nisam ja sa tobom ovce cuvao znas sine.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top