2DIN DVD 50km JOS MALO PA NESTALO :)

2DIN DVD 50km JOS MALO PA NESTALO :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
N

nenad

Hahahaha, kolko vas se to zaletilo na ovu glupost? Zar neko moze pomisliti da dobije ovaj uredjaj za 30$, komedija ziva :D
Cekacete mjesec dana, pa se peglati sa Resolution Centrom i na kraju za mjesec i po dobiti pare nazad od PayPal-a, dok legnu na racun i budu raspolozive jos jedno 7-10 dana i to je to.
 
Član
Ovo da je uredu i da je funkcionalno, vec davno bi Ameri razgrabili,
Imam laganu mogucnost kupovine ovoga i shipinga do mene cca 10 dana li je ovo pravi laznjak.
Ni jedan DVD 1 ili 2 Din , nije ispod $ 100-150

Ja svoj Boss sam platio prosle godine u Februaru $ 250

Ali sretno s kupovinom i da vas dobro sluzi:D:cool:
 
Član
Got2b je napisao(la):
Ovo da je uredu i da je funkcionalno, vec davno bi Ameri razgrabili,
Imam laganu mogucnost kupovine ovoga i shipinga do mene cca 10 dana li je ovo pravi laznjak.
Ni jedan DVD 1 ili 2 Din , nije ispod $ 100-150

Ja svoj Boss sam platio prosle godine u Februaru $ 250

Ali sretno s kupovinom i da vas dobro sluzi:D:cool:

Što si ljubomoran što su tebe izlevatili, a oni prošli za 25$?:D
 
BHT Ovisnik
mrs tamo svi,ja sam prvo pomislio da je greskom stavljena cijena pa kupi dok nije promjenjena :D
 
Član
@OggyBoy Da to i jeste problem sad veliki, sto su me preveslali i uvalili mi vakum u kutiji :)

Ajde nadam se da ce djecki da dobiju ono sto su i porucili , ovo ce biti staJling na okupljanjima:D (Nema ljutnje ):D:icon_twisted:
 
Član
Got2b je napisao(la):
@OggyBoy Da to i jeste problem sad veliki, sto su me preveslali i uvalili mi vakum u kutiji :)

Ajde nadam se da ce djecki da dobiju ono sto su i porucili , ovo ce biti staJling na okupljanjima:D (Nema ljutnje ):D:icon_twisted:

Svaka škola se plaća.:D
 
Član
Kolko ste generalno zadovolji sa tim kinezima ko je vec kupovao ?

Ja kontam onaj OEM golfov/leonov uzet ima ih po cca $250 + shipping pa mi beze ako ce mi vrisnut za mjesec
 
Član
ja nebi kupovao od ovog lika ima pozitivan feedback, ali ni jedan prodati proizvod nije iznad 1 dolara
 
Član
leon1p je napisao(la):
Kolko ste generalno zadovolji sa tim kinezima ko je vec kupovao ?

Ja kontam onaj OEM golfov/leonov uzet ima ih po cca $250 + shipping pa mi beze ako ce mi vrisnut za mjesec

jel ti opce znas sta znaci OEM? :icon_biggrin:
 
nemogu vjerovat da vam nije zao dat 250-300$ za ta kineska sranja, to je kupovina macka u vreci, sanse da ce biti dobar i da ce sluziti su poprilicno male, ajd kupit za sitnu lovu pa nek crkne, hebes ga. A zalite dat pare za neki polovan brandiran i provjeren uredjaj. :icon_rolleyes:
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

joj vidi hakale sto se ponovio, presao sa tableta i andorid uredjaja na auto dvd :D:D:D



nemojte se dzaba radovati, fake 100%, u zadnje vrijeme cesta pojava na ebay, a kroz dan dva ces dobiti mail da su ti vracene parice ;)

Joj hakale sta radi jesi to i ti narucivao kod hakale? Ja i od dzasmina i hakale po jedan uzeo i vratise mi pare :lol:
 
Član
ako vec hoce da nekog izvara onda je bilo logicno da stavi plazanje preko banke i ti kad uplatis on tebi ne posalje nista , vidis ko fol taj dojam pomisli covjek ma smijem uplatit i ti uplatis kad nigdje dvdA a ni para..
Eto ja bi se prvi nasuko da se moglo preko banke platit
 
Član
mariodrag je napisao(la):
leon1p je napisao(la):
Kolko ste generalno zadovolji sa tim kinezima ko je vec kupovao ?

Ja kontam onaj OEM golfov/leonov uzet ima ih po cca $250 + shipping pa mi beze ako ce mi vrisnut za mjesec

jel ti opce znas sta znaci OEM? :icon_biggrin:

:lol::lol::lol::lol::lol: i ja gledam
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top