200sx prodaja...

200sx prodaja...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bezveze lutam po piku i naletim na ovo eto mozda bude neko zainteresovan ....
http://www.pik.ba/artikal/87173/nissan-200sx/
 
Član
Svaka ti dala, zovem ga sutra, da vidim sta mu koji kukac ne stima...ja ga uzimam ako ne bude prosviran motor ili sj*ana karoserija...;)
 
Početnik
tibor987 je napisao(la):
Svaka ti dala, zovem ga sutra, da vidim sta mu koji kukac ne stima...ja ga uzimam ako ne bude prosviran motor ili sj*ana karoserija...;)

bas sam i ja gledao jutros ovaj oglas prije nego sto sam vidjeo ovde :) tibore da nije neki veci kvar, sigurno ga nebi cjeno covjek 600KM :(
 

LSD

Član
vrijedi 600 da je i bez motora ako su papiri OK

sad procitah i c/p
prodajem auto u dijelove pod jakoo niskom cijenom cijena po dogovoru a moguca i zamjena za neko drugo auto slabije,auto nije u voznom stanju,
 
Administrator
bio je ovaj oglas i prije
koliko znam motor prolupao, izvadjen iz auta i rastavljen i tako se prodaje

sve u svemu meni je zanimljiv i zovem danas da vidim
 
Član
Pa imal ovo papire mozda bi se mogo TDI nekako ugradit :icon_smile::icon_question:

:lol:
 
Član
ma bez to troje, nemam ni ja st azvat....jedino mogu dobit nissana pa da upakujem iz duje GTD motor da cadjim haha :lol:

Delete data...data deleted ! :icon_rolleyes:
 
Jesi Tibore poletio :lol: pa sta si mislio za 600 km.

Tako sam se i ja napalio na onog crx-a iz tz,na kraju se ispostavilo zasto ga cojek daje dozdaba.
 
Član
brate konto da ga nije hrdja pojela po patosicama, ili recimo da je prosvirala turbina pa covjek hoce da ga se posto-poto rijesi...bude dosta likova sto prodaju auta za sitne pare jer misle da su skupi popravci a ono ispadne relativno malo para...;)
 
Član
znaci 600km sa papirima,jel pase u to motor od 180sx i sta je s njegovog motora zbog papira?
 
Administrator
meni je trebao za djelova al mu je vijena bez ovoga velka...
ovo sto fali racunaj nekih 1000-1200 eura bez dostave
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top