2004 Renault Clio 1.4 16v Dynamique

2004 Renault Clio 1.4 16v Dynamique

Evo ljudi, malo prije sam predstavio sebe, sada cu auto. Radi se o mom drugom autu, prvi je bio Fiat Seicento ciji je prvi vlasnik bila moja mati i na kom sam naucio da vozim a Clia sam uzeo 2013 godine za, mogu slobodno reci premale pare, jer sada mogu dobiti za njega nakon 4 godine istu svotu s tim sto je u mnogo boljem stanju nego sto je bio tada. :)

Auto pored redovnog odrzavanja je dozivio promjenu mjenjaca zbog nedostatka ulja i havarije zimus. Pored toga ima par kozmetickih sitnica koje moram da sredim do ovog ljeta ali sve minorne stvari kao presvlacenje volana i mjenjane kugle rucice mjenjaca. Za sada je presao okruglo 200 hiljada i planiram ga voziti dok mi traje veliki servis tj jos nekih dve godine a onda cemo da vidimo sta cemo. :)

Auto je generalno zabavan i dovoljno pouzdan medjutim uvijek moze bolje i svakako planova je bilo da se radi ozbiljnije nesto na njemu ali dvoumim se oko toga koliko se isplati. Ako imate kakvih dobrih primjera slobodno postavite slike pa cemo diskutovati. Ili prijedloga sta bih mogao uzeti slijedece. :)

soybva.jpg
 
Poslednja izmena:
Top