16-o godišnjak pregazio jednu i povrijedio tri osobe

16-o godišnjak pregazio jednu i povrijedio tri osobe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ccc...ne mogu da vjerujem šta se dešava!Ova djeca previše vole pametna da se prave očito, ne kontaju da to njihovo pametovanje može uzrokovati da nose na savjesti nekoga do kraja života...
R.I.P. nastradalom a podvrijeđenima brz oporavak...
 
Član
RIP, steta mladog zivota..
@ erole, evo slicna situacija, vozimo se ja i cale po novo uredjenoj magistrali, ogranicenje 80, al bez problema mozes da se ide i preko 100, jer put je sirok i prav jedno 5-6km, ima samo jedna blaga krivina, pa opet prav put, i tu se svi redovno zalecu...Uglavnom, moj cale vozi tu negde, 70-75 i neki klinci se non stop ,,nabijaju u gepek,, i na kraju nas preteknu golf trojkom...Momci, ne bih rekao da imaju vise od 17-18 godina...malo kasnije, eto njih i golfa zakucali se u bankinu, pored stoje milicajci i neki kamion malo ucukan, a golf unisten, tockovi smrvljeni, krov spljosten znaci totalka...I sta sad da radis sa takvima kad vec naprave sranje...mozemo samo da gledamo i da se cudimo :icon_mad:
 
Ma joj glupiram i se i ja,al bar imam vozacku i imam nekog iskustva,a ovaj manki 15 godina bolan,dijete j*eno,trebo sam mu disciplinsku jednu iza uha :D

:icon_exclaim:

Sretan oporavak ovim troje!
 
Član
Boze sacuvaj :(
RIP poginulom, ostalim brz oporavak...
ni cestom se hodat vise ne smije :icon_sad:
 
Član
ovoga je bilo i bit ce nazalost. svi mi divljamo ponekad al eto nekad se tragicno zavrsi:icon_sad:
 
Član
ja bi njegove roditelje u zatvor na barem 10 godina, a njega na 20 min. i to da se dobro poigraju sa njim tamo..
 
Administrator
RIP:icon_sad: zalosno... jos 16 godina ccc pa ni umit se ne zna kako treba uzeo da vozi:icon_mad::icon_mad:
 
Za ovo krivim i policiju, koliko maloljetnika vozi posle 11 i to u koma stanju. Mora se znati neki red u saobracaju
a i ovom od vozacu od 16 god sigurno su par puta progledali kroz prste za nekoliko pisljivih maraka.
Pa eto sad ode jedan zivot nizasto, ovo je tuga sta klinci rade.:icon_cry:
 
Super Moderator
ma odavno ja govorim (a boga mi svi govore) da je kod nas saobracaj seljakluk zivi
evo prodji kroz travnik ne moras autom moze pjeske pa samo gledaj kako svak svakom izlijece uzima prvenstvo i ne znam vise ni ja sta ne moze se to opisat uglavnom seljakluk zivi
kod nas kruzni tok u travniku nema drustvo da neko ima pravo kao sto je prvi uso u kruzni tok ma nista to a primjera moja mama udje u kruzni tok i ona misli glavna ona ima prednost i ne gleda nista sta sam puta bio sa njom pa smo mogli udes imat al hajd ti to objasni
u bosanskom saobracaju nema pravila svak se mora cuvat
ovaj je neki majmun ocigledno i treba ga kazniti dobro
R.I.P poginulom i brz oporavak ostalim
 
Član
Ne znam da li je ova slika prava, ali ako jeste, ovo mi lici na 'autoput' pred Banja Lukom, a ovaj poginuli pjesak lezi na sred auto puta...
Na tom dijelu puta (koji je kao auto put) ogranicenje je 100km/h, nema zastitnih ograda, pa ljudi pretrcavaju preko puta, meni se jednom desilo da sam za sekund promasio neku curu, koja je pretrcavala auto put u sred noci, na dijelu gdje nema rasvijete, a ne bih je promasio da se nije vratila, jer pjesaci ne mogu ocijeniti koliko se brzo auta krecu na takvom putu, a rijetko kad da tu nema neko da prelazi put. Jos sto je najgore autobus stane, putnici izadju, pa onda vrebaju priliku kad da pretrce...

RIP poginulom i brz oporavak povredjenima
 
Član
Sina je napisao(la):
Ne znam da li je ova slika prava, ali ako jeste, ovo mi lici na 'autoput' pred Banja Lukom, a ovaj poginuli pjesak lezi na sred auto puta...
Na tom dijelu puta (koji je kao auto put) ogranicenje je 100km/h, nema zastitnih ograda, pa ljudi pretrcavaju preko puta, meni se jednom desilo da sam za sekund promasio neku curu, koja je pretrcavala auto put u sred noci, na dijelu gdje nema rasvijete, a ne bih je promasio da se nije vratila, jer pjesaci ne mogu ocijeniti koliko se brzo auta krecu na takvom putu, a rijetko kad da tu nema neko da prelazi put. Jos sto je najgore autobus stane, putnici izadju, pa onda vrebaju priliku kad da pretrce...

RIP poginulom i brz oporavak povredjenima
taman gledam sliku i nemogu da dodjem sebi vuidim lezi pjesak nasred AUTOPUTA pa to ko god da je vozio pogodio bi ga... ccc nedo bog nikom svjet retardiran u pm...
 
Treba malom osjeci noge da nikad vise nemoze voziti,pa nek on malo pati...kad sada mora patiti porodica nastradalog...
R.I.P. za nastradalog...
A ti cole malo prigusi to trkanje,nemoj da mi dje zgines nismo se ni upoznali cestito...pazi j*iga,ljubi te brat;)
 
Član
idem ja za olovo, i na jednom pravcu usporim,znam da tu vazda ima radar,kad dole blize naselju covijek raskomadan na cesti, pusi se iz njega, ja malo pogledo i izgubio se,bate dragi sta je bilo sa covjeka,.. a slusaj sad, tu na tom pravcu likovi su napravili pistu 402 metra i trkali se, haj da je to neka vukoj*ina, to je regionalna cesta, oni su se trkali ko face neke, a covjek iso sa posla kuci, i ovog drugog ponese i na covjeka, kazu da je iso 180 km/h, i covjek prav zdrav zagine zbog majmuna, i ovaj sad sto je ubio covjeka ko da nista nije ni bilo hoda olovom,ispade on faca, eto nam drzave i zakona,TITO je bio kralj,mars na goli otok nosaj kamenja sa kamare na kamaru citav zivot,...
 
ma balonja vozio pijan i pokupio njih pijesake na cesti i otisao kuci da spava,pijan totale,...inace zivim u laktasima,pa se takve stvari brzo procuju....

a i sto je najgore kod nas u drzavi:OBIJES BANKU ukrades 30 000km i ides u zatvor 10godina,a ubijes covjeka dobijes 4-5godina zatvora....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top