10 Cars Mechanics Hate

10 Cars Mechanics Hate

Član
http://autos.yahoo.com/articles/autos_content_landing_pages/1520/10-cars-mechanics-hate/
 
Član
nisam nesto obracao paznju na text, no cini mi se da nabrajaju auta na kojima je najteze zaraditi na popravci (jer se ne kvare)....
a opet ovo je cini se americko trziste sto je opet dosta razlicito od europskog ;)

kod nas se ovih auta mehanicari najvise plase jer uglavnom znaju praviti samo fau-ve :), dok se ova auta deklarisu kao krsevi, otpad i sl.
 
Da,da,ovo je lista automobila na kojima je mehanicaraima najteze zaradit,jer su kvarovi male prirode i najmanje se kvare,elem Japanci :)

Dok ,s druge strane obozavaju Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Peugeot and AMC :D
 
Član
Francuzi i Italijani prave lijepa i kvraljiva kola mada to vozaci tih modela nka dpriznali nebi. Sto moj dobar drug zaljubljenik u Alfu kaze: buraz ako ces vozit Alfu moras bit spreman da je guras po cesti :D
 
Član
GaRGa je napisao(la):
Francuzi i Italijani prave lijepa i kvraljiva kola mada to vozaci tih modela nka dpriznali nebi. Sto moj dobar drug zaljubljenik u Alfu kaze: buraz ako ces vozit Alfu moras bit spreman da je guras po cesti :D

Evo da te odmah demantujem. Nisam ljubitelj ni jednih ni drugih, ali slučajno imam Francuza koji se do sad nije nikako pokvario. Čudno, a?:icon_eek:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Evo da te odmah demantujem. Nisam ljubitelj ni jednih ni drugih, ali slučajno imam Francuza koji se do sad nije nikako pokvario. Čudno, a?:icon_eek:

pa istjeraj ga na cestu, nemoj samo po njemu trljat u garazi...:lol::lol::D:icon_exclaim:
 
Član
sto se kvarova na autu tice, tu je faktor srece od vaznog znacaja.... :D

kako grah padne....
 
Član
Ovo je lista u americi. A sto se tice francuza, moram da demantujem. To su predrasude, ja imam francuza i to mali auto koji je presao vec 260hkm i auto se uopste ne kvari, redovan servis i to je to. Jedino sto cesce stradaju delovi trapa(spone, kugle, selen blokovi), pa se i to menja, hvala bogu ostalo nista;)
 
Član
ma ovo je americko trziste..a to je kao nebi i zemlja u odnosu na evropu ...tako da to nije relevantno za nas...nego za SAD ..sta se palite odmah :)
vidite da su sve same honde i toyote tamo i nema drugog auta :D
 
Član
ma šuplje su ovo priče.... ovo je po mom mišljenju omalovažavanje azijskih modela automobila... kao što mi svi znamo Japan je ispred Amerike po proizvodnji automobila (mislim kvalitet i dizajn i tehnologija...) pa sad moraju amerikanci nekako da pokvare Japanskim autima ugled...
 
Član
Salle je napisao(la):
ma šuplje su ovo priče.... ovo je po mom mišljenju omalovažavanje azijskih modela automobila... kao što mi svi znamo Japan je ispred Amerike po proizvodnji automobila (mislim kvalitet i dizajn i tehnologija...) pa sad moraju amerikanci nekako da pokvare Japanskim autima ugled...
Potpis;) Auta u SAD su mnogo gora nego Japanska. E sad jeste da i kod nas majstori ne vole japance, recimo ja sam imao hondu i na njoj se sve zivo bilo obrnuto nego kod recimo vw-a, ali to ne znaci da je to lose, nego nasi majstori nemaju puno iskustva sa tim. Recimo u japanu je sigurno skuplje odrzavati vw-a nego hondu;)
 
Haha jest ovo smijesno kad ljudi komentiraju,a nemaju pojma o cem se radi u temi.

Salle i Dellas,poenta je da su ona auta sa liste najomrazenija mehanicaraima jer se ne kvare i kao takvi ne donose im posao/pare,a to su Japanci. Citajte malo ebem mu misa :)
 
Član
erol: upravo sam na to i mislio;) Amercka auta ne mogu prici japancima, non stop su kod majstora, em svako tamo zna da ih radi, pa je logicno da ih majstori vole, a ove hejtuju;)
 
Top