1. aprila svi na brčansku pistu!!!

1. aprila svi na brčansku pistu!!!

Član
dolazim i ja s ekipom, vjerovatno ce i adi187 ;)
vidimo se , ne izgleda ni vrijeme tako lose ;)
 
Član
I kad danas dodjete na pistu a tamo nista od organizacije.Zvoni nekome telefon kad zove erol i kaze aprilili :lol:
 
Član
Kako vrijeme sugavo izgleda trenutno, nece ni to morati :) al' opet, gledam prognozu, do 10 bi trebalo da se malko i razvedri, pa vidjecemo, ima vremena
 
Član
ne znam kako je u vasim gradovima, ali ovdje kod mene sipa snijeg mamu jebo, vrijeme je bas za *****
iskreno se nadam da je dole bolje, i da cete ipak odrzati ugovoreni meet sa sto vise posjetilaca, a mi cekamo slikeeeee:cool::cool:
 
Član
trizex je napisao(la):
Kako vrijeme sugavo izgleda trenutno, nece ni to morati :) al' opet, gledam prognozu, do 10 bi trebalo da se malko i razvedri, pa vidjecemo, ima vremena

Ja sam uočio i koju snježnu pahulju :D
 
u Brckom trenutno nema kise, jutros je padala, sad evo prestala, prognoza veli da ce se do 12 razvedrit, mozda nece bit suncano, al ce bit bez kise sigurno.

Problem je i ova niska temperatura. Krivo mi je bas, javilo je bas bruka ljudi da ce doc, po nekoj najavi preko 50-60 auta, a ovako i ko ne dodje da mu covjek ne zamjeri nista.
 
Član
evo kod mene malo dalje od lukavca gotovo pa sunce probilo da valja,,sad kako je u brckom neznam:icon_biggrin: ja cu doci 99% jedino ako me gume nebudu zezale
 
Top