01.04. okupljanje...

01.04. okupljanje...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
cuo sam neku informaciju, da se ide u mostar, pa reko da pitam kad i jel to neki skup ili samo neka zezancija..
 
Član
kuki je napisao(la):
cuo sam neku informaciju, da se ide u mostar, pa reko da pitam kad i jel to neki skup ili samo neka zezancija..

ako mislimo na isto to je mostar SR 2007. 28.04.07' kada mnogi clanovi

sa foruma imaju u planu da idu u mostar neki kao takmicari a neki  kao posmatraci.
 
Putovanja.ba
Administrator
kuki je napisao(la):
cuo sam neku informaciju, da se ide u mostar, pa reko da pitam kad i jel to neki skup ili samo neka zezancija..

U planu je da se ide. A kako i ko vidjet cemo.
 
Član
I ja idem 100%...
Kao takmicar??? Pa mogao bi na DB drag,al kako fele rece nesto su oni izmislili nekakve druge zajebancije onda moram razmisliti...
Daj ba kuki taj snimak vise...!!!!!!!!!!
Ovdje sve mora biti extra brzo jer smo mi nestrpljivi da vidimo...
Fele daj preuzmi od onog lika sa corsom slike od audija da odradimo upload Sarajevske Ladje :)
 

JD.

Član
organizujte se vala da vas sto vise ide bice dobro ;)

ja nisam u sarajevu tad al cu doci u mostar
 
Član
Ako bog da...idemo svi zajedno...dogovorimo se i svi krenemo u koloni do Mostara...jooooj
jedva cekam....sav sam se najezio....:)
 

IGY

Član
i kad krenemo u koloni, nema odvajanja i divljanja, nekazem to zato sto ce i biti sporijih auta nego bitno je da dodzemo zivi i zdravi
 
Član
igyracer_16v je napisao(la):
i kad krenemo u koloni, nema odvajanja i divljanja, nekazem to zato sto ce i biti sporijih auta nego bitno je da dodzemo zivi i zdravi

podvlacim. samo da dodam kako bi bilo lijepo da svi zajedno udjemo u mostar kao prava ekipa (tim)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top