zvucnici od kucnog kina

zvucnici od kucnog kina

Član
dakle, dosao sam na ideju da stavim zvucnike od kucnog kina u auto.

sta bi mi sve trebalo? dali bi se moglo staviti svih 6 zvucnika? ako ne makar 2(ona najveca).

koji radio(mp3)? kako bi islo to sa spajanjem zvucnika? i dali bi trebao ona pojacala od kucnog kina takoder stavit u auto...

ideja je da sve potrpam iza u haubu

ahaha valjda ce se anc neko ko se nece samo smijat neko i rec nesto pametno hehe =))
hvala unaprijed.
 
Član
Kod havera u gepeku dva suba od kucnih kina. Player Sony sa 4x50w. Bez pojacala spojeno, fino lupa.
 
Član
ovome sam se nadao da cu cuti... :DD

zanima me samo kako spojiti to i dali bi trebalo neki jaci akomulator stavit...radi se o twingu starom... neznam karak. od akomulatora, al cu probat saznat.


nadao sam se takvom odgovoru :DDD

ugl ako mi neko moze malo pojasnit spajanje samo i dali treba stavit neki jaci akomulator jer se radi o twingu starom.
 
Član
robi505 je napisao(la):
ovome sam se nadao da cu cuti... :DD

zanima me samo kako spojiti to i dali bi trebalo neki jaci akomulator stavit...radi se o twingu starom... neznam karak. od akomulatora, al cu probat saznat.


nadao sam se takvom odgovoru :DDD

ugl ako mi neko moze malo pojasnit spajanje samo i dali treba stavit neki jaci akomulator jer se radi o twingu starom.




Ma ne treba ti jaci akumulator. Nisu ti zvucnici nesto pretjerano jaki. Samo ih skopcas na player. Plus na plus, minus na minus ;)
 
Član
a imas mozda kojim slucajem link gdje je prikazano spajanje radia i akomulatora, te potom zvucnika na radio.
jer ovi zvucnici na krajevima imaju dvije zicice(plus i minus).neznam dali radija imaju te utore za + i - (crveno- crno); ono kao neke sklopkice sto stisnes pa metnes unutra zicicu od zvucnika.

ako mi netko moze objasnit zbunjen sam :S
 
Član
robi505 je napisao(la):
a imas mozda kojim slucajem link gdje je prikazano spajanje radia i akomulatora, te potom zvucnika na radio.
jer ovi zvucnici na krajevima imaju dvije zicice(plus i minus).neznam dali radija imaju te utore za + i - (crveno- crno); ono kao neke sklopkice sto stisnes pa metnes unutra zicicu od zvucnika.

ako mi netko moze objasnit zbunjen sam :S


To sto ti imas su ocigledno aktivne kutije koje bi trebale da se kopcaju na akumulator. Imedju akumulatora i kutija stavi prekidac da mozes iskljuciti kada nisi u autu. Na kojem naponu rade ne bi ti znao reci, al po pravilu bi trebali da rade na 12v.


Mozda je najbolje da uslikas fino pa da raspravljamo =)
 
Top