Zveknuo dihtung

Zveknuo dihtung

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Prije par dana izvadim sipku od ulja vidim fali, izvadim kabal od svjecica imam sta vidjeti..

74644auto002.jpg


propusta ulje na dihtungu dekla koji ide oko otvora za svijecice i sipa ulje na njih..

Onda sam malo uzeo alat u ruke..

23073auto005.jpg


52350auto003.jpg


18028auto004.jpg


13653auto006.jpg


Dihtung nije nigdje pukao pa zadovoljavajuci posao obavila je i diht masa koju je donirao clan foruma  alenx
 
Član
alenx je napisao(la):
a za kablove si se usutio :lol:

aa zaboravih spomenuti i nove kablove sam dobio od naseg kolege alena koji su sinoc ujedno i testirani na M.dvoru protiv Siroka 16v i Yugo turbo :lol: i dobro su se pokazali :icon_eek::icon_biggrin:
 

MyX

Član
E jebo ti sebe, prepade me pravo, ja kontam diht. glave otisao, pomijesao ulje i vodu i napravilo ti sranje u motoru, a ono ovaj diht.na poklopcu, rekoh hvala Bogu!!! Bitno je da si rijesio problem. LP
 

MyX

Član
edo_16v je napisao(la):
aa zaboravih spomenuti i nove kablove sam dobio od naseg kolege alena koji su sinoc ujedno i testirani na M.dvoru protiv Siroka 16v i Yugo turbo :lol: i dobro su se pokazali :icon_eek::icon_biggrin:

vidi ti njega on bi se usutio, hahaaaa znaci oderao si iroka i shugu turbo... CESTITAM!!! :)
 

Lav

Član
eee mali svjet, ako ko bude skidao usisnu granu nek kupi onaj abro karb cleaner, za karburator ono sranje u spreju. oko 7 maraka je cijena. dovede usisnu u fabricko stanje, nenormalno dobro skida garez, masnocu, prljavsinu. izvinjavam se na OT, ali vidim edo skido si pa da znas i ti a i oni koji to budu radili.
i jos nesto. ciscenje usisne grane tim abrovim sredstvom, prijatelju iz kluba je spustilo vrijeme na SR za 0.4 sec. pa isplati se ocistiti.
 
Član
ja cu skinuti ova kraci dio usisa (kod dizni), on je bas zamascen i garav i vjerujem da ga nikad niko nije cistio pa cu se malo pozabaviti sa tim..
 

MyX

Član
Lav je napisao(la):
eee mali svjet, ako ko bude skidao usisnu granu nek kupi onaj abro karb cleaner, za karburator ono sranje u spreju. oko 7 maraka je cijena. dovede usisnu u fabricko stanje, nenormalno dobro skida garez, masnocu, prljavsinu. izvinjavam se na OT, ali vidim edo skido si pa da znas i ti a i oni koji to budu radili.
i jos nesto. ciscenje usisne grane tim abrovim sredstvom, prijatelju iz kluba je spustilo vrijeme na SR za 0.4 sec. pa isplati se ocistiti.

jos malo da se nadovezem, nakon tog ciscenja odraditi i malo politure sa smirgl papirom, fino to sve propuhati, ocistiti i letiiiiiii.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top