Zutokljunac

Zutokljunac

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav svim clanovim foruma i ljubiteljima automobila, moje ime je Uros, imam 20 godina, zivim u Beogradu, posedujem Golf Mk. 1 TAS, proizveden 1979. i od prvog dana je u mojoj porodici, presao je tek 44.000km a motor je 1.1b. Razlog sto sam pristupio ovom forumu je sto sam dosao do novca koji planiram da ulozim u ovaj automobil pa hocu da naucim nesto od onih koji poseduju neuporedivo vece znanje u ovoj oblasti od mene. Imam ideje kako treba da izgleda, za sada ne planiram da diram motor, samo limarija(koja je prilicno solidna obzirom da auto ceo svoj vek stoji u garazi i ima cak originalne SAVA gume made in Yugoslavia :icon_smile: ) i naravno BBS RS felne, bez premca.
Osnovno pitanje je gde mogu da nadjem, i da li uopste mogu, ove felne u Srbiji i koliko bi to kostalo i koja je max velicina koja moze da ide na Mk1 bez prerade rubova. Vidim da su u Nemackoj 1000-1200 eura 4 komada, polovnih. Hvala i pozdrav jos jednom svim clanovima! Uros
 
Pozdrav i dobro dosao, zarovi se malo u garazu i projekte clanova, ima jako interesantnih stvari za MK1, a motor 1.1 :icon_sad:, moze li izvuci cetvoro uz brdo :icon_question::lol::lol:
Ne zamjeri, mala sala, i ja posjedujem Mk1 samo je motor 1.6B i mozda ga uskoro izbacim, on mi je onako potaman za ovakvo auto, mozes i kulirati s njim, a kad treba stisnuti, leti vjeruj mi ;);)
Jos jednom, dobro dosao na forum
 
Član
Pozdrav za Beograd i dobro nam dosao, ostani aktivan i mozda nesto pametno naucis... Heheh A sto se tice golfa, moj prijedlog drzi se German Styl-a, sredi tu limariju i zakucaj ga na kakve 13-14 ke, bbs rm ili bbs rs, svejedno koje god uspijes pronaci dobro ce mu sjesti... A nabaci koju fotkicu u garazu da vidimo o cemu je rijec...
 
Početnik
dobrodosao zemljace :cool:

odmah da ti kazem, nisi se uopste zaj*ao ;) najjaci forum i raja, najbolji spameri u celom ex YU podzemlju :cool:

uzivaj na BHT-u, ja sam se licno odusevio, sta da ti kazem kada je ovo jedini forum pored mog na www.tuningtube.rs koji posecujem redovno ;)

hehe, iskreno i vise sam na BHT-u nego na TT-u :D:lol::lol::lol::lol:
 
Član
Wow, ljudi, hvala vam puno, stvarno nisam ocekivao ovakvu dobrodoslicu! :cool:
Drzacu se German Style-a naravno. A slike stizu uskoro, nemam sad bas mnogo vremena, ispiti itd...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top