žute folije za farove

žute folije za farove

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dakle jel ima to dje u BIH da se kupi naruci i slicno i koliko para bi kostalo to zadovoljstvo treba mi za 2-3 automobila farove i maglenke odraditi pa ako ko zna bio bi zahvalan na informaciji
evo jedan link na kojem sam to nasao pa sad mozda i kod nas ima slicno

http://www.lamin-x.co.uk/gallery/yellow.htm
 
Član
ma nemora biti originalna folija bas za farove kolegi sam stavio na e36 crnu foliju i drzala je bar 2 godine bez problema i prodao je auto tako
a ako ima zuta lummar odma cu kvadrat uzeti naravno ako moze na kvadrat da se prodaje
ovaj ovde kod nas sta prodaje uzima samo par nijansi crne kaze da mu se ne isplati kupovati rolne druge boje jer ih nitko ne kupuje
dakle ako ima uzimam kolko je novcanica?
 

gox

Član
uzmes zuti transparentni sprej ofarbas kad se osuse predzes i smirglom vodenim 2500 i nakon toga ispoliras bilo kojom pastom i traje vjecno ;)
 
GOX01 je napisao(la):
uzmes zuti transparentni sprej ofarbas kad se osuse predzes i smirglom vodenim 2500 i nakon toga ispoliras bilo kojom pastom i traje vjecno ;)

Mora da ti je uspjelo sa stopovima pa sad pametujes narodu...:D:lol::lol:
:icon_exclaim:
 
Član
nikakvi transparentni sprejevi ovdje se radi o farovima nije isto oko i guzica :) inace skuzili smo tvornicku foru kako se to radi i uskoro se odradjuje profesionalno :) nikakve folije ni sprejevi ni govnarije
 
Legend
bmwscaner je napisao(la):
nikakvi transparentni sprejevi ovdje se radi o farovima nije isto oko i guzica :) inace skuzili smo tvornicku foru kako se to radi i uskoro se odradjuje profesionalno :) nikakve folije ni sprejevi ni govnarije

pa ajde druze to podijeli sa nama..... ja bas razmisljam kupiti kristalne zmigavce sebi za golfa , ali posto nema u zutoj izvedbi kod nas , kako bi to bilo naj bolje da se uradi ?

pored transparent lakova i folije.....
 
Član
a ja taman kontam da otvorim temu da tragam za maglenkama zutim cetvrtastim, ajd ako bude tih folija javi tu na forum mozda bi i ja uzeo ;)
 
Član
old school full skuliran i cool :)

postoji sema za farbanje stakla u peći na visokoj temperaturi to radi jedna firma u širokom ali ja tek stigao sa terena pa nemam vremena da to odradim ali uskoro hoci :)
 
Član
:( steta bas ocu cetvtaste zute na auto.. nikako ih nac... a mozes li mi detaljnije objasniti taj proces sto rade ti u sirokom? koja je to firma cijene gore??
 
Član
neznam tocno kako se zovu ali imam broj njihov provjerim sve cim zavrsim sa terenskim poslom zovem
a jednostavna sema skinu se stakla i posaljes njima oni to ofarbaju nekim sistemom sta ja znam
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top