Zum Zum Out. Tuning

Zum Zum Out. Tuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo nakon dosta vremena i od mene jedan rad,pritisli ispiti pa se nije moglo naci vremena! Evo malo sam uzeo pod svoje ruke novu mazdu 2 da vidim sta se moze napraviti! Pa evo i rezultati !



 
Član
nije loshe,(nerazumijem se puno) al mislim da je ovo moglo puno bolje. u svakom slucaju dobro izgleda ....
 
Član
Hehehhehe :) a sta je tacno moglo puno bolje? Jel ovdje pricamo sam o ukusima ili u kvalitetu rada? Jedno je kako bi ga ja uradio a kako ti,a nesto sasvim drugo je dal je kvalitetno uradjeno sto je uradjeno :)
 
Član
Meni samo ne godi na malom auto 5 vrata tako da sam ukinuo zadnja vrata :) i mislim da dosta bolje izgleda!
 
Legend
eo ovako, ja kao neko ko ovo jako dugo radi, penzionisani vtuner :D, velim :D

boja je jako dobra, stim da nije bas realna, ali je lijepa za vidjet'..zatim ova "skrga" je nekako zalijepljena, sto je moglo i bolje ispast' ali moze proci, vazna je ideja ;)

kao sto sam vidis, prednja felga ti je mutna, a zadnja nije postavljena kako bi to trebalo biti..svjetla mi se svidjaju, i karambolka je dobra, jest da jedan dio nisi iskuzio, kod lievog fara, strci malo :)

svidja mi se sto si uredan ;)

pozz
 
Član
odlicno, meni se svidja samo ne bi stavio onaj usisnik an bok auta...ali inace o ideji nemam zamjerke...
 
Član
.nOKe je napisao(la):
eo ovako, ja kao neko ko ovo jako dugo radi, penzionisani vtuner :D, velim :D

boja je jako dobra, stim da nije bas realna, ali je lijepa za vidjet'..zatim ova "skrga" je nekako zalijepljena, sto je moglo i bolje ispast' ali moze proci, vazna je ideja ;)

kao sto sam vidis, prednja felga ti je mutna, a zadnja nije postavljena kako bi to trebalo biti..svjetla mi se svidjaju, i karambolka je dobra, jest da jedan dio nisi iskuzio, kod lievog fara, strci malo :)

svidja mi se sto si uredan ;)

pozz

Evo na sta sam mislio ....
 
Član
Dobar, dobar! Boja mi se svidja i ova ideja da ukines zadnja vrata, puno bolje izgleda!
 
Član
meni je sve osim onog usisnika ok...malo felga mutna, al sta je tu je...i jedino si mogo malo povecat prednja vrata, kad si vec ukinuo zadnja...samo malo liniju pomjerit nazad...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top