Znaci to je to\\\Do 20% više snage i momenta

Znaci to je to\\\Do 20% više snage i momenta

Član
Tune Kit - Power Of Performance

tunekit3.jpg


Power Pedal - jednim "plug in" priključkom na pedalu gasa izravno mjenjate parametre i poboljšavate originalne postavke odziva na gas. Sve kontrole principa rada vrše se unutar izvornih vrijednosti vozila koje je postavio proizvođač!!

U svakom vozilu sa elektronskom pedalom gas ostaje jos malo "rezerve snage". Sa Power Pedal-om ona su do krajnosti mobilizirana. Rezultat je maksimalno zadovoljstvo u vožnji - bez napetosti. Power Pedal prevodi svaki manevar u izravano iskustvo vožnje kroz točno mjerenje, izravni odgovor i brzu reakciju gasa.

Power UP - novi parametri za ubrizgavanje omogućuju nekim vozilima povećanje i do 20% s time da pri tome ne remete tj. ispunjavaju sve tvorničke "granice" koje je postavio proizvođač i samim time omogućuje
brzu instalaciju zavisno o vrsti motornih vozila ili common-rail sustava ubrizgavanja goriva i senzora motora preko orginalnih postojećih konektora!

KRATKI PREGLED:
ntense Power Plus
Do 20% više snage i momenta


Jako povoljna cijena za gotovo sve modele vozila, uključujući TUV-odobrenja


Jednostavan za instalaciju
po jednostavnom principu plug-in s originalnim priključcima i odgovarajućim uputama u samo pet minuta


Visoka kvaliteta i štedi prostor
od kompaktnih pakiranja najnovijh elektroničkih komponenti
Pogodno za gotovo bilo koje vozilo
Za više informacija, pogledajte našu bazu podataka vozila

LINK:
http://www.autoprojekt.hr/component/content/article/26-ostalo/74-tune-kit-power-up-a-power-pedal.html

koju glupost nece napisati da narodu dignu novce... :lol:
 
Član
JA nisam ovo ni narucivao, sasvim dobro mi radi i ExtraPiston 2.36, koji ubrizgava vise goriva u kompresor klime kad pretices, i onda ti daje tipicnu krivulju obrtnog momenta kao naprimjer kompresor motori u Mercedesa ili Chevrolet-a ;) Ostaju isti izduvni gasovi, ista potrosnja, samo kompresor klime preko zupcastog remena zavrti vise... Najbolje ulozenih 280€, iako su mi mnogi savjetovali da idem na neko "mapiranje" kod Srdjana, ali mi on nije mogao dati obecanje za vise od 7ks i 14Nm, a ovo daje 21ks i 48Nm ;)


Tko nij eprobao nek proba, proizvodjac se zove Morron.Co Mehanics ;)
 
Član
Druze to sto si ipricao zvuci vise nego dobro...jesi bas siguran da ti je toliko izvukao snage i Nm Tibor?
 

MTR

Član
:lol::lol::lol::lol: , joj Tibora kralja , samo i kod mene je slicno u fikusa kad otvorim pepeljaru i sve luftove od zraka ( i one dole ) dobijem veci downforce kad zena unosi kese iz piljare u gepek , i tako ... eto odo i ja malo na kafu :D
 
Član
MTR je napisao(la):
:lol::lol::lol::lol: , joj Tibora kralja , samo i kod mene je slicno u fikusa kad otvorim pepeljaru i sve luftove od zraka ( i one dole ) dobijem veci downforce kad zena unosi kese iz piljare u gepek , i tako ... eto odo i ja malo na kafu :D

Okin`o sam hahhahahahhahaahhahhahaha :lol::lol::lol:
 
Član
:lol: :lol:

jel izgleda jedini ja koristim, ovaj neki buster sto se usteka u upaljac, meni rekli daje minimalno 10 konja, i barem 20nm... i da fino izgleda, ima svjetlo koje se moze ukljucit/iskljucit... al eto nesto sam sumnjiv da je u pitanju patka i obicna lampa koja se puni na upaljac :icon_rolleyes:
 
Top