Zmigavci problem ???

Zmigavci problem ???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vozdrica raja,
Veceras u voznji sam primjetio da mi desni zmigavac kad stojim,tj dok drzim kocnicu blinka brze a kada ne drzim kocnicu a dam desni zmigavac ne blinka mi uopste zmigavac vec zadnja pozicija i zadnja maglenka ?
Ja pretpostavljam da je masa,ali eto zelio bih da cujem i vasa misljenja i iskustva,i naravno preporuku za nekog dobrog majstora,da mi to odradi,naravno na podrucju Sarajeva :) Auto je Fiat Punto 2005.god. 1.3 MultiJet :)
 
Član
99,9% masa, vrlo cest problem kod Fiat-a. Mozda ti neko od clanova formuma zna objasniti kako da sam rijesis problem.
 
mara- je napisao(la):
99,9% masa, vrlo cest problem kod Fiat-a. Mozda ti neko od clanova formuma zna objasniti kako da sam rijesis problem.

pa tako sam i mislio :icon_smile: ako je nesto komplikovano ne bih sam dirao to,jer ne volim raditi oko struje na autu :) ako je nesto lahko,odradicu nije problem,samo da mi neko objasni :)
 
Član
skines stopke sve fino rastavis. uzmes konrtakt sprej i sve fino naspricas, po potrebi ostruzes smirglom pa ponovo naspricas. sve fino vratis nazad i isprobas. trebalo bi rijesiti problem

ako ne budes znao sam naleti pa cemo odraditi
 
emirEX_sa je napisao(la):
skines stopke sve fino rastavis. uzmes konrtakt sprej i sve fino naspricas, po potrebi ostruzes smirglom pa ponovo naspricas. sve fino vratis nazad i isprobas. trebalo bi rijesiti problem

ako ne budes znao sam naleti pa cemo odraditi



Hvala Emire puno :) pokusacu sutra pa javim ukoliko rijesim problem :icon_smile:
 
emirEX_sa je napisao(la):
nemoj niposto wd-om spricati vece ces sranje napraviti, samo kontakt sprej

eh evo da se javim :D nisam nasao taj kontakt sprej ali su mi dali nesto slicno,neki sonaxov sprej,uglavnom kvar je popravljen,hvala emire puno a i ostalima :D
za sprej sam izdvojio citavu 1,5 KM pa ako koga zanima tacan naziv napisem mu sutra,jer mi je ostalo u autu :D
Takodjer zavrsio sam i jos nekih sitnica pored ovog problema,sve u svemu ispunjen dan :D
 
emirEX_sa je napisao(la):
eto vidis da sve mozes kad hoces.
pa da :D samo je potrebno malo truda :D sutra poslije posla cu raditi panele na vratima,posto do sad nisam imao vremena,a ni sve potrebno,uglavnom sve je kupljeno,samo je jos ostalo da se postavi :D

tebi hvala jos jednom :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top