zimska sezona SR-a !!

zimska sezona SR-a !!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kako bi zima sto prije prosla oslucili smo organizovati do proljeca svake nedjelje turnire street race-a na igrici live for speed ...
igra se na volanu sa papucicama ...

PRAVILNIK
jedan turnir sastoji se od 10 zasebnih utrka po sistemu 1-na-1 do konacnog pobjednika.
pobjednik turnira je onaj ko bude imao najvise pobjeda pojedinacnih utrka (ukupno 10 utrka).
ukoliko 2 ili vise takmicara budu imali isti broj pobjeda, pobjednik ce se utvrditi posebnom utrkom.
prije svake utrke iz sesirica ce se izvlaciti automobil sa kojim se trka i svi takmicari vozit ce isti automobil na default postavkama. isti automobil moze se voziti na samo jednoj utrci.
prijava za turnir iznosi 5 KM.
pobjednik turnira dobiva novcanu nagradu u visini 50% od uplacenih prijava.

prvi turnir odrzat ce se u nedjelju 27.12.2009. sa pocetkom u 13h.

sve zainteresovane molim da se jave na pp ukoliko ima dodatnih pitanja, te kako bi saznali lokaciju odrzavanja turnira...

pozz
 

IGY

Član
ADO MOSTAR je napisao(la):
Jbg a mi hercegoci ostadosmo uskraćeni za to

ko je to rekao da ste ostali uskraceni
u auto i dodzete i igramo se
i vi kad pravite SR mi dodzemo dole, nedonesete vi pistu nama :D
 
Super Moderator
al nije fino to izvlacis auto
zamisli ovom dodje sta ja znam onaj od 360 konja a tebi onaj obicni mali sa pogonom na prednje tockove hmm
i dobro bi bilo da ima recimo svak ima 30 sekundi da sam sebi skuca set :cool:
 
nisi shvatio..

auto se izvlaci za odredjenu trku i svi voze sa istim autom na default postavkama.. znaci samo je do vozaca.. svi voze sa istim uslovima...
 
Super Moderator
silverstar je napisao(la):
nisi shvatio..

auto se izvlaci za odredjenu trku i svi voze sa istim autom na default postavkama.. znaci samo je do vozaca.. svi voze sa istim uslovima...

ahaaaa kontam sad :cool:
do mene druze ;)
 
@emir 89

ostalih 50 % ide organizatoru turnira.. to valjda nije bilo tesko skontat... ;)
pozz

za ostale..
prosle sedmice nije se odrzalo zbog N.G., ali ove nastavljamo.. svi zainteresovani mogu se javiti na pm ..

pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top