zemljotres

zemljotres

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
al ima u tome i nekih pozitivnih strana, ako se srusi zgrada i kad budes skako, imaces 18 spratova manje nego onaj na vrhu :lol: sala naravno :)
 
Član
Unitic iselili :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja zasad ništa nisam osjetio,odoh da se okupam valjda me neće šta poklopit a da se ne saperem :lol:
 
Član
Nakon što je noćas u 3.46 sati na području Sarajeva zabilježen jači zemljotres, tokom dana plasirana je dezinformacija da će oko 16 sati Sarajevo pogoditi još jedan zemljotres.

Seizmolog Federalnog hidrometereološkog zavoda Ivan Brlek potvrdio nam je da se radi o lažnoj informaciji, s obzirom da se zemljotresi ne mogu predvidjeti.

"Nijedna važnija svjetska organizacija nije u mogućnosti predvidjeti tačno vrijeme i mjesto narednog zemljotresa, pa tako ni naša služba. Odgovorno tvrdim da informacija o zemljotresu koji se navodno treba desiti u 16 sati, nije plasirana iz našeg zavoda", kazao je Brlek.

Kako neslužbeno saznajemo, informacija o zemljotresu koja je izazvala paniku među građanima Sarajeva objavljena je na jednoj lokalnoj radio stanici.
 
Član
arminnn je napisao(la):
Nakon što je noćas u 3.46 sati na području Sarajeva zabilježen jači zemljotres, tokom dana plasirana je dezinformacija da će oko 16 sati Sarajevo pogoditi još jedan zemljotres.

Seizmolog Federalnog hidrometereološkog zavoda Ivan Brlek potvrdio nam je da se radi o lažnoj informaciji, s obzirom da se zemljotresi ne mogu predvidjeti.

"Nijedna važnija svjetska organizacija nije u mogućnosti predvidjeti tačno vrijeme i mjesto narednog zemljotresa, pa tako ni naša služba. Odgovorno tvrdim da informacija o zemljotresu koji se navodno treba desiti u 16 sati, nije plasirana iz našeg zavoda", kazao je Brlek.

Kako neslužbeno saznajemo, informacija o zemljotresu koja je izazvala paniku među građanima Sarajeva objavljena je na jednoj lokalnoj radio stanici.

serem mu se na pamet ko je ovo skontao :icon_eek:
 
Joj kazu parkovi puni ljudi,***** bosancerose glupe,trebamo patentirati da mozemo zemljotres
predvidjeti...:cool:

Mozda belgijski fizicari sta mute...:lol:
 
posto je u vas u sarajevu ucestilo to sa zemljotresima pogledajte sljedeci oglas ja sam se ismijao kao nikad

http://www.market.ba/oglas/298889
 
Član
jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo postova :cool: mrsko mi citat :p

zemljotres??-znaci isplatilo se > ..nabacio ja muziku u auto pa testirao, nista strasno ;) nece se ponoviti :icon_smile:
haha :) lol


a ozb, kao što reče komšija sa anexa - gaga :D sta nam Bog da, tako nam je
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top