zbog financijske krize - stop proizvodnje automobila u njemackoj

zbog financijske krize - stop proizvodnje automobila u njemackoj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
FINANZKRISE: BMW STOPPT PRODUKTION IN LEIPZG

Der Autobauer BMW unterbricht an seinem Standort Leipzig in der letzten Oktober-Woche die Produktion. "Auch BMW reagiert auf die Marktentwicklung, insbesondere in den USA", sagte ein Sprecher. Demnach stehen die Bänder in Leipzig die vier Tage lang still und 2800 Autos werden nicht gebaut. Bei VW in Zwickau gibt es derzeit keine Einschränkungen, hieß es. Beim Autohersteller Opel in Eisenach (Thüringen) wird aufgrund der spürbar gesunkenen Nachfrage die Produktion für drei Wochen eingestellt.

http://www.rtl.de/rtlaktuell/rtl_aktuell.php

BMW zaustavlja krajem oktobra sa produktiom automobila u gradu Leipzig. "I BMW reaguje na trenutnu financijsku krizu, osebno u USA). stoga u leipzigu 4 dana trake stoje i 2800 automobila sa nece producirati. kod VW u zwickau jos nema nikakvih reakcija. Opel u eisenachu ce zbog osjetljivo primjecujuceg pada kupovine novih automobila, produkciju za 3 tjedna zaustaviti
 
Član
ma jok...skocice cijene i novih...al zato tu uvijek postoje francuzi...hahahah ili mozda talijani :D
 
Član
Ovo bi moglo bit opasno,eto ti krize i nama ima sve da poskupi,a za njemce me nije briga imaju oni para to se malo ko fol napravi kriza,pa opet hajmo dalje.................
 
Član
Reša je napisao(la):
Ima ih vala tamo i viska:D
@Rcat - Sta ono mijesas svabski i naski:)

nije nidje nista pomijesala...ono na njemackom su gradovi kolko ja znam...
Leipzig, Zwickau i Eisenach su gradovi a ne rijeci...:cool:
 
Član
citao sam i ja nesto oko slabe prodaje novih automobila... interesantno je da je stala ili usporena proizvodnja kod vecine proizvodjaca, neki i jedan dio radnika otpustaju...
prodaja automobila je naglo opala a to me vala i ne cudi... mislim da je vrijeme za neke radikalne promijene...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top