Zavjera

Zavjera

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kada sam ovo pročitao, ostao sam bez riječi.

ILI JE SVE SAMO SLUČAJNOST ???

1. New York City – ima 11 slova
2. Afghanistan – ima 11 slova
3. Ramsin Yuseb ( Terorista koji je još 1993.pretio da će srušiti « Kule Bliznakinje ») - ima 11 slova
4. George W.Bush – ima 11 slova
--- Ovo može biti samo puka slučajnost,ali pogledajte dalje ---

1. New York je 11-sta dražava Amerike
2. Prvi avion koji je udario u “Kule bliznakinje” (Twin Towers),njegov“broj leta “ je 11
3. Let broj 11 imao je 92 putnika: 9 + 2 = 11
4. Broj leta 77 - drugog aviona koji je udario u “Kule Bluznakinje” imao je 65 putnika: 6 + 5 = 11
5. Ova tragedija koja se dogodila 11.Septembra je poznata kao “9/11”:
9 + 1 + 1 = 11
6. Taj broj je isti kao pozivni broj policije za slučaj opasnosti u SAD – u
911: - 9 + 1 + 1 = 11
i sta kazes na sve ovo??

1. Ukupan broj poginulih u svim avionima toga dana je : 254 poginuluh
2 + 5 + 4 = 11
2. 11 Septembar je 254 dan po redu u kalendarskoj godini
2 + 5 + 4 = 11
3. Teroristički udar u Madridu desio se 03.11.2004.godine
3 + 1 + 1 + 2 + 4 = 11
4. Tragedija u Madridu se desila tačno 911 dana posle dogadjaja sa
“Kulama Bliznakinjama” (Twin Towers) u New Yorku
9 + 1 + 1 = 11

???

U redu,…još ste sumnjičavi….sledite tekst dalje :


- Jedan od najpoznatijih nacionalnih simbola Amerike posle zvezda i linija (Stars and Stripes) je ORAO (Eagle)

- Sledeći pasus je uzet iz “Kurana” sveta knjiga Islama.

- …zato je zapisano,da će sin od Arapa strašnog orla probuditi.Moć tog orla će se osetiti u svim delovima Alahove zemlje,dok se nekoliko osoba u očajanju mole,ali na kraju će se radovati: jer će moć orla, zemlje Alahove očistiti i biće mir.

- Ovaj pasus u knjizi “Kurana” se nalazi pod brojem 9.11
9 + 1 + 1 = 11


…….. još se niste uverili da je ovo sve “slučajnost”…

3.

Probaj sledeće

1. Otvori “Microsoft Word” i uradi sledeće :
2. Napiši velikim slovima: Q33NY To je šifra leta (oznaka aviona)
prvog aviona koji je udario u “Kule Bliznakinje” (Twin Towers)
3. Markiraj Q33NY
4. Povećaj veličinu slova na 48
5. Promeni Font u WINGDINGS

…I ŠTA SADA…..JOŠ MISLIŠ DA JE SVE TO SLUČAJNOST…..
 
Član
znam za ovo u wordu


ima cudnih stvari ali imam ja vecih problema o kojima se brinem kao sto su KAKO DA NADJEM GUME ZA FELNE PROFILA 50:D
 
Član
gaga nemoj da seresh i da citirash Kur'an - pojma nemaš kakav pasus 9:11 i kakva ti je to priča da će moć orla očistiti Allahove zemlje.
Veze nemaš a serondaš ne znam jesi li ikad vidio kako Kur'an izgleda - nije to knjiga nikakvih proročanstava - to je SVETA BOŽIJA KNJIGA , a dizanje tornjeva u zrak nit ima veze s islamom ni Kur'anom ni Allahom džele shanuhu. Ako me išta ljuti to su levati koji pričaju o vjeri a isti ti o svojoj vjeri a kamoli tuđoj nemaju pojma !!!

SURA 9 - NEPOVRIJEDIVOST - AJET 11 - ALI AKO SE ONI POKAJU OBAVLJAJU MOLITVU AKO DAJU MILOSTINJU ONI POSTAJU VAŠA BRAĆA U VJEROISPOVJEDI. MI IZLAŽEMO ZNAKOVE LJUDIMA KOJI ZNAJU .

SURA 11 - HUD - AJET 9 - AKO MI DAMO ČOVJEKU OKUSITI MILOSRĐE S NAŠE STRANE PA MU GA POTOM ODUZMEMO EVO NJEGA OČAJNOG I NEZAHVALNOG .

Ovo je Kur'an Časni i ajeti iz njega a to tvoje trabunjanje ostavi za neupućene.Što se tiče dijela da će moć orla očistiti Allahove zemlje - MOĆ PRIPADA SAMO ALLAHU , JEDNOM , JEDINOM , STVORITELJU SVIH SVJETOVA !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top