Zatamnjivanje stakala

Zatamnjivanje stakala

Član
mozeli mi ko opisati kako se radi sa folijom za zatamnjivanje stakala sta mogu koristiti kao spatlu ili mroa biti prava spatla i moram li imati onaj fen
 
Član
pogledacu volio bi akoj ko zna kako se odvrnu one vodilice na audijovim zanjim staklima da mogu uraditi to izjedna kako treba
 
Član
Tesko ces ti to uradit kako treba ako nisi nikad radio
Ako je auto s avatara onda ti je moja preporuka da povadis stakla van i odradis, lakse ce bit, onda nije neko mudro slovo. Posto ces vjerovatno radit jeftinijom folijom koristi plasticnu spahtlicu koju dobijes uz foliju. Ili neku slicnu, ali umotanu u papirnu maramicu, ubrus ili slicno, jer ces tako izbjec grebanje folije. Fen ti ne treba, samo sjeci foliju tacno na duzinu stakla da mozes vodu istjerat. Ako bude duza stvarat ce ti se oni baloncici, eto ugrubo, pa ti sad skontaj da li ces radit
 
Član
druze ima mali milion tema u vezi toga imas takodjer youtube a mogu ti i ja poslati link kako lik radi od prednjih zadnjih vrata sajbe...da ti ja ovdje ne objasnjavam sve.
Sro se tice folije imas one pijacarke u plavom pakovanju ili zelenom samo ce te iznervirati jer su pretanke a i s vremenom izblijede imas exalibur foliju s kojom je lakse malo raditi a i kvalitetnija je cijena nekih 10km...i kosto ti armin rece izdvojis jedan dan i skini stakla lijepo ih ocisti i kad lijepis foliju nemoj koristiti ono sredstvo za stakla ima u njemu alkohola uzmi nesto ko sampon ili 3d sto ce ti stvarati vise pjene i nece brzo ispariti...jer ako budes radio ovim jeftinim folijama nije da se ne moze zalijepiti nego ako ima malo alkohola nagriza lepilo na foliji i pretezno coskovi ti se ne zalijepe i prilikom podizanja stakla taj cosak zakaci od gumeni keder i svlaci je..evo ti folija ova i sto ne bude jasno pisi..
folije-za-stakla_slika_XL_8325381.jpg
 
Top