Zatamnjene sajbe

Zatamnjene sajbe

Član
Mene policajac sa golfom jos zaustavio i bile zatamnjene zadnje bocne i zadnja sajba, kaze mi da skinem sa zadnje sajbe da ne smije ona ove ostale su okk...
 
Član
Smijes ti sve, al ces dobiti kaznu. Zavisi sve od strumfa do strumfa, mozda te nikada peglati nece ako stavis normalan postotak
 
Član
Pusti policajce i kafanske price, imas zakon o saobracaju i tamo stoji da samo smijes zatamniti zadnja bocna stakla.
 
Član
Ma nista dok se ne ujednaci. Dok god budu imali funkcioneri zatamnjena stakla do tad cu i ja. Ja mu placam platu e onda imam i ja pravo na slobodu. A pouzdano znam da su sva auta ministarska naknadno zatamnjena!
 
Član
Ma nista dok se ne ujednaci. Dok god budu imali funkcioneri zatamnjena stakla do tad cu i ja. Ja mu placam platu e onda imam i ja pravo na slobodu. A pouzdano znam da su sva auta ministarska naknadno zatamnjena!
I ja sam tako razmisljao, i na kraju pametniji popustio. Dok sam lumar skidao, srce mi je pucalo.:D
 
Član
nisu, pise i u zakonu da nisu i da se ne odnosi tj ne primjenjuje ta odredba na vozila institucija, policije, vojske....
 
Kod mene su sva stakla zatamnjena 30% folijom.stalno sam po putu bosna - hrvatska i nikad mi niko nije spomenuo za stakla a granicu prilazim svaki dan
 
Član
Kako ima ko vise srece s policijom,ma uzmi manji postotak i to je to..nemoj bas ulutra black..:D
 
Top