Zatamljivanje Auta???

Zatamljivanje Auta???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ehh ovvakooo kolege i kolegice moje drage DANAS SAM DOBIJO NEKE PARE I MISLIM STAVLJATI FOLIJE NA SVOG CRNJU. Dajj te malo mi savjeta kakve bi stavljao,kod koga bi stavljao,koliko bi zamracio,i naravno koliko je to novca.zamracio bi sa strane stakla i zadnju sajbu Passata.... veliko vam hvala ko mi pomogne...pozdravvvvvv veliki iz Kladuse..
 
Član
Eh ovako, ako neces neke fušerske folije, onda bih ti preporučio da staviš Llumaruove, otiđi na cacfolija.ba i siguran sam da ces pronaci neke za sebe. Nisam siguran kako idu te oznake za folije, ali u tvom slucaju ja ne bih stavljao neke tamnije, radije bi zatamnio i prednje šajbe, ali da se to skroz malo primjeti da te be bi policija zezala... sretno
 

i30

Član
Llumar ti je najbolji i daju garanciju na folije i ruke. Ja sam radio kod njih zadnji box 85%, naprjed 50% i nemam nikakvih problema. Folija nije potpuno crna nego ima vrlo malo nijense zelene u sebi i manje je upadljiva. Do sada nisam imao nikakvih problema sa policijom iako su me zaustavljali i prelazio granice bez problema. Cjena je bila 270 km.
 
Član
Llumar folije bez ikakvog govora...zadnje 85% prednje 50% kao sto je kolega izna du postu rekao...to je taman mjera...
 
Član
Passat 1.9 TDI je napisao(la):
Ehh ovvakooo kolege i kolegice moje drage DANAS SAM DOBIJO NEKE PARE I MISLIM STAVLJATI FOLIJE NA SVOG CRNJU. Dajj te malo mi savjeta kakve bi stavljao,kod koga bi stavljao,koliko bi zamracio,i naravno koliko je to novca.zamracio bi sa strane stakla i zadnju sajbu Passata.... veliko vam hvala ko mi pomogne...pozdravvvvvv veliki iz Kladuse..
jesi li ih dobijo,a? haha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top