Zatamjivanje auta

Zatamjivanje auta

Član
Astra je napisao(la):
50%-folije ko da nema uopce.. tako da bez brige sa tim...

Hvala druže, pomogao si mi da se odlučim na rabotu
Upravo ugovaram ugradnju dok sam u Sarajevu kod nekog tipa na Stupu
 
Član
evo kako kod mene izgleda sa 50% zatamnjenjem

v5hhjl.jpg

ixxowj.jpg

insabb.jpg


PS

vozim tako od augusta i nemam problema sa organima
 
Član
Brum Brum je napisao(la):
BEMWE je napisao(la):
Astra je napisao(la):
50%-folije ko da nema uopce.. tako da bez brige sa tim...

Hvala druže, pomogao si mi da se odlučim na rabotu
Upravo ugovaram ugradnju dok sam u Sarajevu kod nekog tipa na Stupu

da nije Imamex, i oni su poceli raditi, i oni su na Stupu.

Ne verujem da je Imamex
Uglavnom, tip mi reče "da se kompletna stakla skinu i donesu"
Tako da ima i DRUGIH zeljnih rabote ;) kod kojih samo odvezem auto i dođem posle par sati po njih.

Još da dodam, u Budvi sam na Cherokee-u platio kaznu 620EUR zbog 3 reda (kofer) bočnih zatamnjenih stakala. Vozilo sam u MNE kupio u takvom stanju i bezbroj puta bez problema prelazio razne granice. Ovo sam hteo da objavim u novinama, ali sam kasnije odustao (oprostite na OFFu)
 
Član
Da dodam i ja samo! Isto je llumar na autu,nazad 65%,naprijed 50% i do sada nikakvih problema,a zaustavljali su me min 5 puta! Niko nije spomenuo folije! ;)
 
Član
Samo da znaš je CAC folija jedini zvanični LLumar distributer, ako uopšte LLumar radiš...
 
Član
Deyo je napisao(la):
Samo da znaš je CAC folija jedini zvanični LLumar distributer, ako uopšte LLumar radiš...

Mozda je cac jedini ovlasteni distributer al postoji pun grad ljudi koji rade sa llumarom po povoljnijim cijenama jer uvlace materijal kroz kojekakve seme i semice .
 
Član
acer5101 je napisao(la):
Cuj imamex poceo da radi folije!? :lol:

Vidio kod njih jednom na vratima pise radimo Lumar folije zatamljenja, a oni su na Stupu. Dugo am radio u Imamexu pa zato i spominjem, jer sam pitao jednom kolegu nedavno koji je jos dole, kaze mi radimo folije sa nekim covjekom, na Stupu, pa eto kontam da nije to to. :lol:
 
Član
serialgf je napisao(la):
Deyo je napisao(la):
Samo da znaš je CAC folija jedini zvanični LLumar distributer, ako uopšte LLumar radiš...

Mozda je cac jedini ovlasteni distributer al postoji pun grad ljudi koji rade sa llumarom po povoljnijim cijenama jer uvlace materijal kroz kojekakve seme i semice .

potpis ;) ima ih jo sto rade sa llumarom, nabavljaju, dovlace... a nesto povoljnije...
 
Top