zastita ispod motora, platicna seat leon !?

zastita ispod motora, platicna seat leon !?

Legend
Pozdrav
interesuje me da li odgovara zastita ispod motora (plasticna) sa golfa 4 na seat leon, tdi naravno

unaprijed hvala
 
Član
meni covjek tvrdu da na mog leona top sporta pase od obicnog leona alii hmm cisto sumljam da pase na top sporta ali na obicnog leona 99% pase
 
Legend
kod mene je cupra4 tdi, 150ks arl, frove karambolke zbog toga i pitam
mislim da je isto onda za sve.. bar bi trebalo bit.. malo me brine ovo 4x4 da nije sta drukcije zato pitam..
 
Legend
jest prop'o ovaj forum, svaki dan sve vise offtopica, nema niko da ti nesto pametno kaze
sramota !
 
Legend
a ima ovdje ovih "pametnih" pa cekam da vidim zna li iko
da sam pitao koliko vam auto ide bilo bi 215123 odgovora..
 
Član
.nOKe je napisao(la):
a ima ovdje ovih "pametnih" pa cekam da vidim zna li iko
da sam pitao koliko vam auto ide bilo bi 215123 odgovora..

u top sporta i cupre je isto imao sam ja cupru kao sto ti sad imas,kakve boje? vidio sam jednu u doboju crnu hmm oko prvog novembra? ti si mi postavi pitanje na piku ako negrijesim ja prodajem onu cupru crvenu u dijelovima. pozzz
 
Legend
Jesam..
mene interesuje je li ista od golfa 4 npr tdia, da li mi odgovara ona..
ja sam kupio onu cupru4 tdi iz bihaca

imas li kakvih zanimljivih dijelova od cupre da je ostalo :))
 
Član
ja mislim da ti to ne paše :icon_smile:
ali i ako ne bude pasalo vrlo lahko se može upasovat i taj od cetvorke naravno uz par prepravki ;)

nego daj u garazu taj lončić, vidio sam na fb , extra je :cool:
 
Član
vidi, sto se tice branika, donja zastita nema nikakve veze jer se oslanja na svoje bocne nosace i na par kopci mosta, pretpostavljamo da pasuje jer je ta zastitia apsolutno identicna na svim modelima koji koriste Audi A3 platformu. Kupi je i neces imati nikakvih problema, ako uopste budes nesto prepravljao to ce biti minorno...
Provericu ti tacan broj dela, imao sam puno posla danas pa nisam stigao kako sam ti obecao.
 
Legend
nema frke brate, kad stignes javni mi
a usput ako neko zna da ima na prodaju, nek javi :)
pozz
 
Član
.nOKe je napisao(la):
Jesam..
mene interesuje je li ista od golfa 4 npr tdia, da li mi odgovara ona..
ja sam kupio onu cupru4 tdi iz bihaca

imas li kakvih zanimljivih dijelova od cupre da je ostalo :))

pa imam limarije unutrasnjosti mjenjac i sve za vucu 4x4 aa motor ne
 
Član
Noke, sve ti pase....
Identicna je na svim modelima ove platforme sa dizelskim motorima.
Uporedjivao sam, Golf 4 SDI ili TDI 4motion nose identicnu zastitu, a opet istu tu koristi Leon kao tvoj ili Audi A3, znaci isti je kataloski broj :D
Bilo je ovoga na PIK-u, a evo pogledacu ti sutra kod Sefera u Kiseljaku sta ima...
 
Član
Predobrog si Seata uzeo ima dosta opreme jos 4x4 i fele do jaja sve je do jaja :cool:


@Dezz ako budes isao dole i ne budes nasao kod Sefera otiđi u Zigi bio je dole jedan Seat a imas puno otpada u Kiseljaku ;)
 
Top