Zaraza...

Zaraza...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kako da postavim screenshot.......ja sam oborio rekord......350 i nesto sekundi al nece da postavi screenshot prevelik mi format....
 
Član
disa_tz je napisao(la):
kako da postavim screenshot.......ja sam oborio rekord......350 i nesto sekundi al nece da postavi screenshot prevelik mi format....

smanji malo sliku u paintu, pa je uploaduj na npr...www.postavi.com, i onda prekopiraj ovamo link!!!
 
Član
iz prve op op op
92.225
Al ima jedna caka, ovijek idesh u "polukontru", dakle ne povlacis ga na dno nego na sredinu... bar kod mene uspijeva:cool:

vw_damir je napisao(la):
iz prve op op op
92.225
Al ima jedna caka, ovijek idesh u "polukontru", dakle ne povlacis ga na dno nego na sredinu... bar kod mene uspijeva:cool:

Novi licni rekord.
183.226:icon_smile:
 
Početnik
srdjo je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
nekad davno, moja jaranica uradila...


e svaka joj cast...ja igrao pola sata i zamalo razbio mis...odo sad pokusati ponovo...:lol::lol::lol:


EDIT:::
@legionar:::da ti slucajno ne vozis Stealth :lol:...jbt 50 sec...dobar si...a o ovoj curi da i ne govorim!!!



srdjo a zasto ti je otvoren paint
 
Član
budaletina je napisao(la):
srdjo je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
nekad davno, moja jaranica uradila...


e svaka joj cast...ja igrao pola sata i zamalo razbio mis...odo sad pokusati ponovo...:lol::lol::lol:


EDIT:::
@legionar:::da ti slucajno ne vozis Stealth :lol:...jbt 50 sec...dobar si...a o ovoj curi da i ne govorim!!!



srdjo a zasto ti je otvoren paint

Mozda zato sto je uradio print screen :cool::cool:
 
Član
GTI 16V je napisao(la):
Ha jooooooooj mene su zgazili na 15 684

17 797 i dosta od mene...mrsko mi je vise igrati!!



:lol::lol::lol: ...ja umal' razbio mis zbog ove igre...prestao sam je igrati...:D
 
Član
Dosla sam do 34 i ne moze izgleda dalje nikako ..pocelo me je opasno nervirati zato je bolje da prestanem!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top