Započeo razvoj novog Golfa !!!!!!!!!!!

Započeo razvoj novog Golfa !!!!!!!!!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Iako je šesta po redu generacija Volkswagen Golfa tek nedavno stigla na prometnice, njemački inženjeri već su prionuli razvoju njegovog nasljednika. Naravno, do novog Golfa valja pričekati još koju godinu, točnije prema neslužbenim informacijama na tržište bi trebao stići tijekom 2012. godine.


27svjev.jpg

Britanski Auto Express donosi prve ilustracije sedmog u nizu Golfa koji bi prema nekim tvrdnjama trebao učiniti radikalan odmak od aktualnog modela. Nova inačica u potpunosti napušta trend povećanja gabarita i mase, koristit će manju platformu od dosadašnje, a brojne komponente posudit će se iz nadolazećeg Pola. Uz korištenje modernih, laganih materijala, velika pažnja posvećena je i daljnjem razvoju motora male zapremine i velike snage, baš kao i ponudi DSG mjenjača za cjelu paletu. Ujedno, najjača inačica GTI dobit će sedam-brzinski DSG umjesto dosadašnjeg sa stupnjem prijenosa manje.

27svjev2.jpg


U Volkswagenu pripremaju i hibridnu inačicu Golfa, a u razvoju je i tzv. HCCI benzinski motor koji "misli" poput tipičnog dizelaša. Karakteristika ovog motora je da kombinira prednosti klasičnog benzinskog i dizelskog predstavnika, nudi povećanu ekonomičnost te ne koristi svjećice.
 
gotivim Volkswagen ali su mi poceli ici na zivce sa ovim novim modelima:icon_mad:stvarno pretjeruju,a ni audi,bmw,mercedes nisu nista bolji po tom pitanju
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
gotivim Volkswagen ali su mi poceli ici na zivce sa ovim novim modelima:icon_mad:stvarno pretjeruju,a ni audi,bmw,mercedes nisu nista bolji po tom pitanju

Jebiga, nekome i je i golf2 lijep...
 
duleprof je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
gotivim Volkswagen ali su mi poceli ici na zivce sa ovim novim modelima:icon_mad:stvarno pretjeruju,a ni audi,bmw,mercedes nisu nista bolji po tom pitanju

Jebiga, nekome i je i golf2 lijep...

nije niko rekao da je novi golf ruzan,nego sam rekao da trebaju malo ohladit po pitanju proizvodnje,ovo je stvarno previse
Ima ljudi koji jos nisu vidjeli folfa VI uzivo,passata cc....a vec noviji trebaju izaci
 

IGY

Član
prvo za zaobljavali aute, sad su poceli sa nekim ostrim linijama, ne znaju ni oni sta ce
 
Član
Za 4 godine,neznam sto toliko cekaju bolje je za 2 god da su ga izbacili....cccc,al ako bude ovako izgledo sa zada onda stvarno sranje............
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top