Zanimljiv prijedlog

Zanimljiv prijedlog

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pa nije do nas..

Sve sto treba da se uradi je da vlasnik auta posalje spisak prerada i slike na mail info@bhtuning.com i bice objavljena anketa.. Naravno nebi trebalo sada slati slike stock auta tj. auta koja imaju "par" prerada.

http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=101
 
Član
da, slazem se... al´ kao sto edo rece saljite prijedloge...
sigurno je da tu ima 4-5 koje bih ja sigurno dodao
 
Član
Svaka čast da se neko sjetio...

Ajd' nemoraju to smao biti auta raje sa foruma... ako imate komšiju, rođaka, prijatelja... da ima auto koje zaslužuje svoje mijesto ovdje, onda i njega predložite... jer vjerojatno je i taj auto sa naših cesta ;)
 
Član
antrax je napisao(la):
Svaka čast da se neko sjetio...

Ajd' nemoraju to smao biti auta raje sa foruma... ako imate komšiju, rođaka, prijatelja... da ima auto koje zaslužuje svoje mijesto ovdje, onda i njega predložite... jer vjerojatno je i taj auto sa naših cesta ;)

slazem se i ja sa tim...a kad si vec spomenuo...kod mene se po gradu mota ona plava Opel Astra (svi sigurno znaju koja je)...recimo ja bih volio da saznam o njoj vise a znam da na ovom forumu ima bar jedan lik koji je dobar s vlasnikom...i koji bi mogao da pokupi podatke i da ih objavi...!!!
 
Član
Nešto se kao počelo pričati o ovome,međutim nijedna nova tema nije otvorena,a stare se dižu iz mrtvih.

Ima bar 5 ljudi na ovom forumu za koje sigurno znam da su zaslužili da imaju svoju temu,pa red je da malo osvježimo taj podforum novim,zanimljivim autima.

Šaljite ljudi slike na info@bhtuning.com ukoliko mislite da vaše auto zaslužuje mjesto u tom podforumu!
 
Član
Poslat cu ja cim felne dobijem...ovako mi ofirno slat, poluzavrseno auto ebemu misha...mada me zanima koja su vasa misljenja kakva je dosad Vabija ;)
 
Član
srdjo je napisao(la):
antrax je napisao(la):
Svaka čast da se neko sjetio...

Ajd' nemoraju to smao biti auta raje sa foruma... ako imate komšiju, rođaka, prijatelja... da ima auto koje zaslužuje svoje mijesto ovdje, onda i njega predložite... jer vjerojatno je i taj auto sa naših cesta ;)

slazem se i ja sa tim...a kad si vec spomenuo...kod mene se po gradu mota ona plava Opel Astra (svi sigurno znaju koja je)...recimo ja bih volio da saznam o njoj vise a znam da na ovom forumu ima bar jedan lik koji je dobar s vlasnikom...i koji bi mogao da pokupi podatke i da ih objavi...!!!

ja sam dobar sa zokom..... :lol: :lol: :lol:
 
Član
ivica je napisao(la):
srdjo je napisao(la):
antrax je napisao(la):
Svaka čast da se neko sjetio...

Ajd' nemoraju to smao biti auta raje sa foruma... ako imate komšiju, rođaka, prijatelja... da ima auto koje zaslužuje svoje mijesto ovdje, onda i njega predložite... jer vjerojatno je i taj auto sa naših cesta ;)

slazem se i ja sa tim...a kad si vec spomenuo...kod mene se po gradu mota ona plava Opel Astra (svi sigurno znaju koja je)...recimo ja bih volio da saznam o njoj vise a znam da na ovom forumu ima bar jedan lik koji je dobar s vlasnikom...i koji bi mogao da pokupi podatke i da ih objavi...!!!

ja sam dobar sa zokom..... :lol: :lol: :lol:

pa vidi ti onda sa njim ako je on ZA...ja sam s njim jednom malo pricao na okupljanju i nista vise...;););)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top