Zamjena serijske muzike - pomoc

Zamjena serijske muzike - pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Vozdra,

evo dodje vrijeme i za to, kako nasi ljudi kazu bez para nema muzike :)
znaci hocu da izmjenim ove serijske zvucnike koji su u svoje vrijeme bili i vise nego dobri, znaci 2x2 + 2x2 naprijed i nazad, u pitanju je passat i zvucnici u vratima su promjera 16.5cm i oni sistavci, eh sad, ono sto sam htjeo da pitam je sljedece:

planiram staviti neke malo jace zvucnike, citao sam bas ovdje i ovi DLS C6A mi se svidjaju, samo bih ja dodao tu jos i jedan woofer nazad, eh sad ako moze neki savjet ko to sve fino moze da ugradi, jer necu da mi samo zamjene zvucnike u vratima, nego i kad stave nove da oko distancera i izmedju zvucnika i distancera stave neku izolaciju da to fino dihtuje da se ne rasipa zvuk po tapacirungu, hocu isto woofer da fino bude postavljen i na kraju svega toga pojacalo koje ce gurati sve zvucnike. I naravno, treba mi neko ko moze to za dan da zavrsi. Savjeti ?
-Hvala.
 
Član
caraudio ti je ja mislim jedino rjesenje za tvoje zahtjeve. ja da radim sebi radio bih kod njih. e sad posto se volim bakcati sa tim do sad sam sve radio sam sebi a za poslije ne znam, vidjet cemo
 
Član
Hvala na preporukama, volim i ja sam da radim elektroniku na autu, i vecinu stvari radim sam sto ima veze sa zicama cipovima kontrolerima itd ali muziku stvarno hocu da bude kako treba necu uopste da eksperimentisem, dosta sam to radio u prijasnjim autima, hocu sad da uradi neko ko zna kako treba sve da se uklopi u ovom autu i gotovo. =)
 
Član
kako je drug
vidim da te auto akustika interesuje
pa ako si zainteresovan imam ja na prodaju 2 woofera alpine type R snaga po jednom je 500 w rms-a cijena jednog je 270 km a komplet sa kutijom je 550 km,znaci dva woofera+kutija+dls portovi (stvarne jacine) kupljeni u caraudiu prije 3 - 4 mjeseca

ako si zainteresovan javi se

ersan
061 439 650
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top