zamjena osiguraca

zamjena osiguraca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
u pitanju je vw bora 2003 godina ne rade mi sijalice za osvjetljenje tablice,ok zamjenim sijalice i opet nista,ok uzmem brifer i vidim da nema nikako struje,krenem da promjenim osigurac i tajac,mnostvo glupih osiguraca i nikakvog pojasnjenja vezano za simbole na istima,pa vas pitam ima li iko od vas pojma koji je osigurac brojem za osvjetljenje registarske oznake?
hvala
ps imam servisnu knjigu ali ista nista ne govori o ovome
 
Početnik
a mozda i nije nijedan osigurac
probaj provjerit zice koje se lome prilikom zatvaranja i otvaranja gepeka..otvoris gepek i na sastavu gepeka sa ostalom sasijom vidjeces gumenu navlaku svuci je i provjeri sve zice....moze bit i to..

ja sam taj problem nekad imao na Golfu..
 
meni se desilo na golfu 5 ugasile se obe sijelice ja konto crkle kupio sijalice promjeno ništa ispito sve osigurače sve radi instalacija ok struja dolazi sve ok al neće da proradi na kraju su u servisu ustanovili išteko se dzek u braniku što vodi na te sijalice i rješen problem
 
Početnik
ma na starim autima si mogao rijesiti struju kako hoces a sad moras paziti na sve,jest ona super jest presla nebesa kod mene ali opet kazem bez bosch pumpe-dizne,karburatora-svjecice nema auta
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top