zamjena motora

zamjena motora

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
EV vako da i ja pitam ponesto...
S'obzirom da sam imao desetak auta i svi su mi nakon klasicnog sredjivanja tipa feluge,stakla,opruge dossadili...
sada imam korsu D bez klime i podizaca sa 1.0 motorom od 60ks i jako sam zainteresovan da vadim taj motor a ubacujem drugi..e sad zanima me sta bi mogao ubaciti od cega sve pasu motori znaci sto jaci motor i sto vise konja moze i turbak apsolutno nnebitno....
:123: samo mi treba nesto bruka jako nitro ne dolazi u obzir i te budalastine da stavljam chip tuninge nekakve i kojekakve zafrkancije...

:spam:
 
Član
Drug ja mislim da ti je najbolje opcija traziti iz korse istog tipa najjaci motor tu ce biti najmanje komplikacija oko instalacije a svaki se motor moze upasovat samo je pitanje raspolozivih sredstava i namjene auta . . . a naravno promjena motora u korist vece snage istoga povlaci i poboljsavanje(promjenu) mjenjaca koji mora odgovarati novom motoru, ovjesa, kocionog sistema i ostale pratece instalacije tako da je to skupa igra!
al opet koliko para toliko muzike ! ako imash sredstva i volje za tim samo naprijed! mada kad se slozi racunica koliko je potrebno novca mozda je najbolja opcija prodaja sadasnjeg i kupovina jaceg auta !;)
pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top