ZAMJENA INSTRUMENT TABLE AUDI 80

ZAMJENA INSTRUMENT TABLE AUDI 80

Član
Jedno brzinsko pitanje:123:
Instrument tabla mi nije baš ispravna, trenutno satovi pokazuju do rpm 6000(7000) i kmh 220, i htio sam uzeti tablu iz 1.9TDI gdje su rpm do 8000 i kmh do 260 pa me zanima dali će onda sat ispravno raditi? Navodno su svi konektori na pozadini isti.(1.9TD i 1.9TDI)... Hvala!
 
Legend
jesi siguran da su na 1.9 tdi do 8000 ?

nema mi logike da su na dizelima tako velike obrtaje stavljali , zato pitam..
 
Član
.nOKe je napisao(la):
jesi siguran da su na 1.9 tdi do 8000 ?

nema mi logike da su na dizelima tako velike obrtaje stavljali , zato pitam..

pa tako stoji:
93971878.jpg

http://img826.imageshack.us/i/93971878.jpg/
 
Član
skockani je napisao(la):
Jedno brzinsko pitanje:123:
Instrument tabla mi nije baš ispravna, trenutno satovi pokazuju do rpm 6000(7000) i kmh 220, i htio sam uzeti tablu iz 1.9TDI gdje su rpm do 8000 i kmh do 260 pa me zanima dali će onda sat ispravno raditi? Navodno su svi konektori na pozadini isti.(1.9TD i 1.9TDI)... Hvala!

to nije instrument tabla od dizela nego benzinca i to nekog V6 mozda...kod dizela je do 6000 obr. i 220 je maksimalna
 
Član
El Diablo je napisao(la):
skockani je napisao(la):
Jedno brzinsko pitanje:123:
Instrument tabla mi nije baš ispravna, trenutno satovi pokazuju do rpm 6000(7000) i kmh 220, i htio sam uzeti tablu iz 1.9TDI gdje su rpm do 8000 i kmh do 260 pa me zanima dali će onda sat ispravno raditi? Navodno su svi konektori na pozadini isti.(1.9TD i 1.9TDI)... Hvala!

to nije instrument tabla od dizela nego benzinca i to nekog V6 mozda...kod dizela je do 6000 obr. i 220 je maksimalna

znači ne ide na 1.9 TD, tj. nisu isti konektori?
 
Član
Ovo ti je tabla od benzinca i možeš je ugraditi al neće ti raditi obrtomjer morat ćeš napravit lampicu od grijača
 
Član
kako napraviti da rade obrtaji na satu od benzinca.
kod mene ubacen dizel a ostao isti sat, jel se moze to kako napraviti.
 
Član
ja sam to riješio zamjenom obrtomjera jer možeš mijenjati bilo koji dio ja sam sebi mijenjao obrtomjer i pokazivač goriva
 
Član
zatvoraš je napisao(la):
ja sam to riješio zamjenom obrtomjera jer možeš mijenjati bilo koji dio ja sam sebi mijenjao obrtomjer i pokazivač goriva

znači ja mogu uzet sat od benzica i iz njega izvaditi i zamjeniti onaj dio koji kod mene ne radi tj. brojač pređenih kilometara i onaj za temperaturu??:icon_eek:
 
Član
možeš zamjeniti brojčanik zajedno sa brzinometrom imaš pozadi samo 4 šarafa odvrnuti a kod pokazivača goriva i temp. po 2 šarafa sa malim maticama ako ti bude trebalo postavit ću ti slike jer imam jedan sat s kojeg sam sebi prebacivao dijelove
 
Član
Ja kada sam u jaje ubacivao 220km/h, a bilo je 260 samo sam prebacio onaj chip sa 3 zice s desne strane i sve mi radilo :)
 
Top