ZAMJENA AUTA

ZAMJENA AUTA

Član
Ovako da vidim vaša mišljenja o zamjeni auta evo link
http://www.pik.ba/artikal/1613529/alfa-romeo-146/
čovjek mi nudi ovu alfu za audija reg. je kao i audi e sad neznam da ili ne
 
Član
po meni si lud ako to ucinis, svaka cast alfi, ali brate audija si sredio da valja, tako da...
 
Član
Što se tiče audija stvarno nemam nikakvih problema jedina mana je klima što nemogu da je ugradim imam klimu u benzincu kompletnu ali nema majstora da mi to sve odradi
 
nebi ni ja da je neko drugo auto sa klimom pa inekako a nisam bas cuo da su alfe na dobrom glasu razmisli dobro pozz
 
Član
Ima i ovo auto u kombinaciji s tim što bi njeg dobio sa doplatom i onda bi ubacivao komplet drugi motor s klimom koji je isto 1.8 kao i u ovom audiju
http://www.pik.ba/artikal/1625012/audi-90-cupe/
 
Član
sto se tice samog izgleda, meni licno ovaj model alfe nije nesto specijalno, a kod tebe je ovaj audi bas mjera, da je 147-ica ili 156-ica uz doplatu pa hajd, al za ovu ja licno ne bi mjenjao, al opet o ukusima se ne raspravlja. sto se tice preformansi i mehanike to se tesko ovako preko foruma moze uporedit, nista dok se ne vidi uzivo i ne proba.
 
Član
alfa niosto, coupe ako je u dobrom stanju ja bi mjenjo, jer mi je ljepsi i rijedji od 80ke , iako mi je ovaj motor za njega bezze ;)
 
Član
Jedino ako poludis mjenjaj, audi je fenomenalan. Bar ti je lako u audiu prebacit klimu. Sve mozes odradit sam, samo trebas struju dovest na releje i to je to... Svaki elektricar ti to odradi iz zajebancije...
 
ja ne bi, nije zbog nekih emocija prema tom audiju, nego et..nije ovo neki napredak, dobit ces bezze auto, sa prilicno starim dizajnom..strpi se pa zamijeni za nesto novije, 147 ili sta tako ; )
 
Član
bogami gledao sam kod ovog mog komsije audi, doduse karavanska je izvedba, mislim ona sestica stara, nekad bio 2.0benzin, i oni u njega ubacili 1.6 dizlu, i cak su klimu prebacili, i juce je stajao na putu, vidim ja curi ispod njega, kaze kompresor mu presjekao crijevo od vode, reko kako to, pa kaze nije bilo klime na ovom motoru, to smo mi stavljali
kad su oni onakvi levati mogli to da zavrse onda mozes i ti
bogami mislim da bi se pravo zajebao da mijenjas sad auto, tako ga sredio, i da ga se rijesi, prepustis nekom djutanu da ga usere, bas bi steta bila
 
Član
znal iko nekog majstora da mi odradi klimu jer ova je još u strancu znači nije skinuta nefali dijelova i u njemu radi baš extra
 
Top