Zamalo izbjegao vlak !!!

Zamalo izbjegao vlak !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
<object width="420" height="355"><param name="movie" value="http://dnevnik.hr/static/hr/shared/app/MediaCenter.swf"></param><param name="allowfullscreen" value="true"></param><param name="flashVars" value="media_id=60133057&ad_file=noad&autostart=false"><embed src="http://dnevnik.hr/static/hr/main/app/MediaCenter.swf" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="420" height="355" flashvars="media_id=60133057&ad_file=noad&autostart=false"></embed></param></object>
 
Član
Fakat I can't believe it! Ovdje je jos upozorenje, obiljezeno, ovo se jako cesto zna desiti u Rajlovcu u industrijskoj zoni, gdje nije obiljezeno, a nepregledno je jako vidjeti da li voz dolazi tako da sve do jednom...
 
Član
aidic je napisao(la):
Fakat I can't believe it! Ovdje je jos upozorenje, obiljezeno, ovo se jako cesto zna desiti u Rajlovcu u industrijskoj zoni, gdje nije obiljezeno, a nepregledno je jako vidjeti da li voz dolazi tako da sve do jednom...

ko to ide u shoping u robot il velpro :D
 
Član
čojek je vozio tojotu :D to je pouzdano auto šta mislite da je išo nekom harbatijom i da se auto ugasilo na pruzi bio bi video još bolji :D
 
ih ovdje je ok oznaceno jos i zvoni a kod nas u bosni ja na pola pruga neznam dal radi voz odnosno idel tuda ili ne..jednom tamo prema brezi kad sam isao prodjem preko pruge nisam ni gledo imal voza i za par dana tu red nasto gledam ja sta je kad ono voz ide polako...
 
Član
KoKUz je napisao(la):
aidic je napisao(la):
Fakat I can't believe it! Ovdje je jos upozorenje, obiljezeno, ovo se jako cesto zna desiti u Rajlovcu u industrijskoj zoni, gdje nije obiljezeno, a nepregledno je jako vidjeti da li voz dolazi tako da sve do jednom...

ko to ide u shoping u robot il velpro :D

Hehehe, ima tamo, ali ima i na ovom mjestu gdje su mercur, podravka i mercator, sve tri veleprodaja, aluminijska tri ista objekta :icon_biggrin:
 
Član
KoKUz je napisao(la):
aidic je napisao(la):
Fakat I can't believe it! Ovdje je jos upozorenje, obiljezeno, ovo se jako cesto zna desiti u Rajlovcu u industrijskoj zoni, gdje nije obiljezeno, a nepregledno je jako vidjeti da li voz dolazi tako da sve do jednom...

ko to ide u shoping u robot il velpro :D
ja ondje vrat izvrnem "zvjerajuci" naokolo, jer idem pravo polako preko onih sina... odvali trapove...
 
Član
ovo meni mirise na montazu. brklja pokriva cijelu sirinu ceste kako je onda uspio proci a da istu ne podigne. probajte usporeno pustiti i vidjet cete trag kejanja. ili je voz pusten da ide sporije ili je auto ubaceno.
mozda grijesim ali iz moje perspektive izgleda tako
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
ovo meni mirise na montazu. brklja pokriva cijelu sirinu ceste kako je onda uspio proci a da istu ne podigne. probajte usporeno pustiti i vidjet cete trag kejanja. ili je voz pusten da ide sporije ili je auto ubaceno.
mozda grijesim ali iz moje perspektive izgleda tako
ne pokriva cijelu sirinu ceste na videu... zato je i auto proslo po lijevoj traci na svojoj strani rampe, zatim po desnoj traci na strani rampe gdje je kamera(da izbjegne rampu)... ali opet je montaza, nemoguce je ovo :) uostalom zar bi neko ko vozi toyotu prius ovako riskirao :p za ovo treba biti mud***, a takav bi vozio nesto manje ekoloski osvjesteno, ne? :lol:
a sumnjam da je u Hrvatskoj, jer mislim da nema ovakvih vozova(onaj tip) u Hr.
puno pametujem :(
 
Član
ne smeta nam....
meni izgleda da je montaza, a moze biti i da je istina, ima svakakvih hajvana pa ajd im znaj... :) ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top