ZALEDI MI RACUNAR KADA GLEDAM VIDEO KLIP! help!!

ZALEDI MI RACUNAR KADA GLEDAM VIDEO KLIP! help!!

E ljudi,u zadnje vrijeme...kad udjem na youtube...pocnem gledati klip i samo mi zaledi racunar (ne svaki put,povremeno)...nekada mogu uci u task manager pa zavrsiti procec,a nekada moram i resetovati racunar na dugme!
Mislio sam da je nesto do drivera,pa sam skinuo nove za grafiku....ali nije pomoglo!
STA BI MOGLO DA BUDE PROBLEM??? Hvala!
 
Moguce je da su virusi jer sam skinuo DIRT 3 skidrow...i u cracku,Nod je nasao viruse,trojance...ne sjecam se!Al, jbg....nisam nasao drugi crack!Stavio sam tu igricu u exclusions...da ne moram crackovati svaki put kad hocu igrati!
 
Član
Nije ti do igre. Antivirusi uvijek prijavljuju crack kao virus, a pogotovo skidrow nije. Zadnjih 2-3 igre njegove skidam i nikakvih problema.
 
Reinstalirao flash ,driveri na grafici novi...neki dan cistio centralnu,malo kompresorom propuhao...i evo,opet me ponekad *ebe!:icon_evil:
 
GOLF TZ je napisao(la):
zen_3dom je napisao(la):
temperatura i hladni kontakti, rastavi sve i precisti i ponovo sastavi ;)

onda bi mu i gasilo kad upali igru ili bilo sta drugo sto zahtjeva veci rad graficke.. ;)

nema svaka maticna zastitu od pregrijavanja ;);)

precisti kontakte, a ne samo kompresorom, znaci povadi sve i precisti metalne kontaktice......

ako ni to ne pomogne, formatiraj disk u DOSu, ako izbaci bad sector mjenjaj disk, moze lediti i zbog toga, probaj dugu memoriju, ako je sve ovo ok probaj s drugom grafom, ona rijetko pravi takve probleme kakve opisujes, simptomi njenog "ne rada" su crtice i cudne boje po ekranu :cool:
 
Maticna mi je Asus P5B....
A zaboravio sam napisati da kad zaledi,cuje se zvuk (pisne)...nesto kao kad RAM ode! I 2-3 puta mi je dok igram DIRT 3...racunar na jednom ode u STAND BY!:icon_mad::icon_mad:

Ako od navedenog ne pomogne nista,to ce mu i biti na kraju!:icon_sad::icon_mad::icon_mad:
 
Top