Zakon - Video?

Zakon - Video?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
poKle je napisao(la):
LudoA je napisao(la):
U nekim zemljama je zabranjeno, citiram:
"May receive a ticket in some states/provinces if playing a video, such as a movie, with the vehicle in motion and the primary display in the driver's field of view; regardless if the driver was intentionally trying to watch it or not."
Otkad je BiH kao "neke" zemlje? BiH je specifican slucaj!

slicno ti pise i na neonkama i xenonima i ostalim vragolijama , a hebote pa neces gledat stalno u ekran, kad vidis drotove iskljucis i gotovo:D
 
Član
ma znas sta ces?
danas otidji do prvog pjesaka drota tzv.prasinara i pitaj ga to!

kladim se u 10km da ce te poslat u p.m. hahaha
 
Član
a jesi smijesan? znaci zabranjena je navigacija i DVD sto dodje u nekim autima? preglupa pitanja postavljas,nismo mi njemacka ,nismo u EU ,ovdje ljudi voze bez farova,bez stopki,bez prednjeg prozora,oko kakvih se ti gluposti zamaras?
 
Član
ja sam imala navigaciju ugradjenu u.. hm, kako se zove.. suncobran?
pa su me svabe zaustavile i morala sam pred njima ugasiti, dobila sam listic na kojem pise
da u roku od sedam dana moram dovesti auto na pol. stanicu i pokazati da sam je
izvadila odatle.

a playstation koji ugradjujem, mora biti tako prikljucen, na na prednjem ekranu se nemoze igrati. samo ako su iza koji ugradjeni na sjedalima da se tu moze igrati.

pa naravno, ili cu voziti auto ili cu gledati filmove, igrat se

taj zakon je po mome skroz u redu.
 
Član
Astra, ako me nesto zanima, a ne znam i procesljam par stranica i opet ne nadjem odgovor, mislim da nema nista lose u tome da pitam?
I zapamti, ne postoje glupa pitanja, vec samo glupi odgovori. ;)

RCat i meni je to ok, ja ga koristim samo za mp3, ali recimo kad se ide na duzi put i imam suvozaca onda npr. upalim film, normalno ja ga ne gledam jer bi mi bila serija "2 metra pod zemljom".

Kako god... ostaje mi gasenje u slucaju zaustavljanja i to je to ;)
 
Član
ako je ekran prema suvozacu okrenut onda ga mozes drzati upaljenim za vrijeme voznje i pol. kontrole. tako bar ovdje. hm..
 
LudoA je napisao(la):
Astra, ako me nesto zanima, a ne znam i procesljam par stranica i opet ne nadjem odgovor, mislim da nema nista lose u tome da pitam?
I zapamti, ne postoje glupa pitanja, vec samo glupi odgovori. ;)

RCat i meni je to ok, ja ga koristim samo za mp3, ali recimo kad se ide na duzi put i imam suvozaca onda npr. upalim film, normalno ja ga ne gledam jer bi mi bila serija "2 metra pod zemljom".

Kako god... ostaje mi gasenje u slucaju zaustavljanja i to je to ;)

to ti je kratkometrazni film :D
nema nikakvog o tome zakona , tako da te nemaju na osnovu cega kaznit
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top