Zajebancija sa relejima

Zajebancija sa relejima

Član
Pozzz drustvo. Ako ima neko ko se razumije u ove releje da mi pojasni sljedece, ako nije problem
Koja je razlika izmedju ovog releja u sredini na slikama ispod6629466295
Na jednom je broj 53 a na drugom 373 .
Ako se neko ukljuci u temu pa bih imao jos par pitanja
 
Član
Ista je, tj radi na isti način. Eh za sta je tu koristen, ne znam. Koje je auto pa da pogledam na netu malo?
 
Član
Ista je, tj radi na isti način. Eh za sta je tu koristen, ne znam. Koje je auto pa da pogledam na netu malo?
Seat leon 1.9 tdi 2008god.
Mijenjao sam tu elektroniku na koju idu ovi releji i na staroj je 373 a na novoj koju sam kupio je dosao 53. I na netu kada sam gledao ove module, na svakoj je 53. Pa me kopka jel mozda kod mene bio ubacen pogresan relej i jesam li bas morao mijenjati kompletan modul ili sam mozda mogao proci samo sa zamjenom tog releja
 
Zdravo,
taj relej 53 moze se koristiti za razlicite namjene. Prema mom istrazivanju po netu naletio sam na stranicu https://nemigaparts.com/cat_spares/etka/seat/le/456/937000/ na kojoj je naznaceno da je kod seata tog godista na toj poziciji relej koji se koristi je 53, koji sluzi za ukljucivanje grijaca u zadnjoj sajbi. Trazeci dalje nasao sam da se kod golfova tog godista na tom mjesu na relej tabli koristio i relej 373. Trebalo bi da su isti releji, al bih za tvog seata koristio prije relej 53.
 
Član
Zdravo,
taj relej 53 moze se koristiti za razlicite namjene. Prema mom istrazivanju po netu naletio sam na stranicu https://nemigaparts.com/cat_spares/etka/seat/le/456/937000/ na kojoj je naznaceno da je kod seata tog godista na toj poziciji relej koji se koristi je 53, koji sluzi za ukljucivanje grijaca u zadnjoj sajbi. Trazeci dalje nasao sam da se kod golfova tog godista na tom mjesu na relej tabli koristio i relej 373. Trebalo bi da su isti releji, al bih za tvog seata koristio prije relej 53.
Hvala za info. Vjerovatno su isti jer i dalje, nakon zamjene ove elektrinike imam isti problem
 
Top