Zadnji lonac

Zadnji lonac

Član
Pozdrav, planiram da skinem zadnji lonac na astri zbog boljeg zvuka. Registracija mi istice tek u junu. Kako bi ja to mogao da realizujem samo da isecem ravno brusilicom ispred zadnjeg lonca i navarim cev ili? I da li je potrebna posebna elektroda posto planiram obicnim aparatom za varenje da zavarim?.
 
Član
Videcu kakav ce zvuk biti kad skinem :D katalizator se nalazi gore kod motora njega necu dirati a zadnji lonac stoji samo kako bi autu utisao zvuk. Nadam se da ce dobiti bolji zvuk, ako nista bar malo. Kakva je procedura registracije moze li se registrovati bez zadnjeg lonca?
 
Videcu kakav ce zvuk biti kad skinem :D katalizator se nalazi gore kod motora njega necu dirati a zadnji lonac stoji samo kako bi autu utisao zvuk. Nadam se da ce dobiti bolji zvuk, ako nista bar malo. Kakva je procedura registracije moze li se registrovati bez zadnjeg lonca?
imas po piku elektricnu klapnu koju uradis na cijevi za bolji zvuk, a ostavis sve lonce i ne brines za registraciju, ja sam zadnji lonac npr uradio s klapnom imas i to ali je skuplja opcija dok je kod mene sve skoro pocupano
 
Član
Video sam to elektronsku klapnu, samo ne znam gde mogu da je uzmem iz srb sam, samo ne znam za igradnju jer sad na tehnickom snimaju i ispod auta sve pa ako vide to postoji mogucnost da se ne prodje
 
Video sam to elektronsku klapnu, samo ne znam gde mogu da je uzmem iz srb sam, samo ne znam za igradnju jer sad na tehnickom snimaju i ispod auta sve pa ako vide to postoji mogucnost da se ne prodje
jebi ga onda vama su sve uskratili na tehnickom i mjere su vise nego ostre...Raspitaj se bolje ili poslije registracije odradi :/
 
Član
Registracija tek u junu, tako da cu najverovatnije sad da radim. Gde mogu tu klapnu za auspuh da nabavim
 
Top