zadnji brisac nece da se ugasi :-(

zadnji brisac nece da se ugasi :-(

pozz raja,imam problem sa zadnjim brisacem tj. nece da se stane raditi,trenutno sam ga odpojio motoric na dzek-u ali to mi nije trajno rjesenje..
Premjerio sam struju koja dolazi iz dzeka koji ima tri licne,tri su minusa i jedna je plus koji je stalno upaljen... razumije li se ko u ovo,zna li sta to znaci???
jel se kome desavalo ovo
Bora variant
 
imao sam slican problem sa ibizom :D slucajno upalio zadnji brisac dok sam se vozao i nikad nisam znao kako da ga ugasim,stari je to kasnije saznao a ja nikad hahahaha :D :D
 
i kod mene je to bilo na ibizi, al nije bas konstantno radio, nekad je znao i stati :D problem je bio u prekidacu
 
OK,onda cu vidjeti da nije frka s prekidacem tj. ruckicom...ali bi ipak volio da cujem od nekoga koje imao na golfu ili bori ovakvih problema i iskustva...
 

MTR

Član
nermin suljagic je napisao(la):
OK,onda cu vidjeti da nije frka s prekidacem tj. ruckicom...ali bi ipak volio da cujem od nekoga koje imao na golfu ili bori ovakvih problema i iskustva...

skini komplet sve :D
 
konto sam malorij da odradim onu furku skidanja zadnjeg brisaca,hehehe
Rijesim se govana i budem frajer-..."hej vidi ga skino brisac nazad" :lol:
 
Član
Ne skidaj. SVA vozila iz VW grupacije do gVI imaju taj problem. Imao sam ga na GII, na službenom G IV. Najbolje riješenje je sa nekakvim T- tasterom. Neko govno dotakneš , brisač odradi 2 đir i stane do sljedećeg diranja.
Pitajte lektričara kakvog kako se radi.
 
Član
a i ne radi kako treba, valja ti se namucit da to napravis, skidat plastiku ispod volana i trazit releje, lakse brisac skinut :):):) :D
 
Top