zadnji branik mkv

zadnji branik mkv

Član
Potrebna su mi vaša mišljenja, dakle mkv zadni branik je crni obični što dođe na tdi.
Pošto je pun k... gti idem na r, volio bi ovako to odradim ali moram raditi i modifikacije na auspuhu
[attachment=33717]

Ako ne išao bi na gti verziju
[attachment=33718]

Vaše iskustvo, mišljenje, najbolja opcija org sa org bojom ili da ja to kemijam, btw ako neko zna i cijene povoljne neka me uputi :D
 

Prilozi

  • r321.jpg
    r321.jpg
    80,9 KB · Pregleda: 10
  • Francufla 03.jpg
    Francufla 03.jpg
    202,7 KB · Pregleda: 14
Član
Magnum sa foruma je stavio R32 branik. I kod njega je bio TDI. Pa vidi sa njim sta i kako
Predobro izgleda
sdc10999m.jpg
 
moras i na jednom i na drugom raditi modifikacije na auspuhu s tim sto ovaj r32 nastavak ces 99,9 posto morat narucivat kao i ja a taj od gtia mozda nadjes i po sarajevu :D cijene hmz taj gti ne znam, r32 pa recimo ovako samo auspuh sa 2 rore u slucaju da hoces samo da odrezes zadnji lonac a ne da ti on namonitrava drugi koji pase ti je oko 150 KM sto se tice r32 samo nastavka dodje ti 1000 nova iz aseza ostalo guglaj :D
 
Član
zadnji dio od gti-a je prej*en!! ima li verzija zatvorenog branika, bez dijela za auspuh?
 
Član
oem naravno.. ima li kupit onda one produzetke u servisu kao u gti-a? jer ne ide od dizela zavrsetci na ovu karambolku haha :D
 
Početnik
moze se nabaviti R32 look branici koji pasu na NON R32 automobile , isto tako ima brnaik GTI koji ide na NON GTI modele, razlika je u prsima i slicno...

vise info na PM
 
Član
Nešto sam malo tražio i po meni je ovo neka elegantnija solucija
[attachment=33783]
odnosno home ediišn :D
[attachment=33784]
 

Prilozi

  • MK53INR32SABE-2T.jpg
    MK53INR32SABE-2T.jpg
    9,6 KB · Pregleda: 7
  • 016.jpg
    016.jpg
    69,7 KB · Pregleda: 8
Top