Zabrana polaganja

Zabrana polaganja

Cuo sam da ako te uhvati policija sa autom, ako si maloljetan nema ti polaganja do 20 g. Da li je to istina?
A ako me uhvate sa traktorom hoce li mi sta biti?
 
Ovisi od policajca,mene su zausavili na 73(40 ogranicenje) nisam imao polozeno,saobracajna kod kuce,licna isto tako( gratis istekla),nisam bio svezan,nisam imo dodatnu opremu i napisali mi samo 105 km :D
 
Ma znam, ali posto mi je otac imo mozdani udar moram sve ja. Moram dovuci travu stoci jer mi je ona izvor prihoda.
 
Ma vjerujem da ti nece nista s traktorom,bar se nadam.Sto se auta tice dobro ti je allroad rekao,ako sad vozis kasnije nece biti interesantno.Pricam iz iskustva :D
 
Ok znaci auto nista do sljedece godine. Hvala vam. A sa traktorom idem jucer, policija me prestize, nisu nista uradili. Ja se prepo valja cekati jos 3g, al sreca nisu me zaustavili.
Moze LOCK!
 
Član
moj savjet ti je poloziti saobracajne znakove i sto se tice traktora pun gas, da ne strahujes dzaba. treba ti licna i 16 god
 
BHT Ovisnik
Nemogu ti nista. Davno je taj zakon bio. Prvi put ti je uvjetna, drugi put zabrana. I mene su bili tako zaustavili. Isao na sud, dali kao uvjetnu od pola godine da se to nece dogoditi, platio 50km sudskih troskova, 50km kazna vlasniku cije je vozilo, njemu kazneni bod i meni kad polozim
 
@elkoh Licnu sam izvadio, imam 17g. a to za znakove cu vidjeti jer nemam vremena sad. Hvala na zelji za oporavak.
@Dzeniii Stavio sam rotaciju, traktor je registrovan trajno, pa tako da nemam problema sto se tice toga.
 
Top