Za Symbian S60V5 SPB 3D mobile

Za Symbian S60V5 SPB 3D mobile

Član
ArminM je napisao(la):
apdejt je napisao(la):
Evo radi na N97 kod mene.

kod mene pise file not supported kad hocu da pokrenem instalaciju
raspakovao sam ono sto sam skinuo u poseban folder, i nabacio na memoriju telefona, i nece
kako si ti uspio

A da probas apdejtat telefon pa probati onda instalaciju.
 
Član
apdejt je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
apdejt je napisao(la):
Evo radi na N97 kod mene.

kod mene pise file not supported kad hocu da pokrenem instalaciju
raspakovao sam ono sto sam skinuo u poseban folder, i nabacio na memoriju telefona, i nece
kako si ti uspio

A da probas apdejtat telefon pa probati onda instalaciju.

software update mislis
vec sam to pokusavao i ne mogu naci ni jedan update, uvijek mi nudi tamo neke update za facebook i te gluposti, nikad za software
mozda je do mene, al et
 
ArminM je napisao(la):
apdejt je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
apdejt je napisao(la):
Evo radi na N97 kod mene.

kod mene pise file not supported kad hocu da pokrenem instalaciju
raspakovao sam ono sto sam skinuo u poseban folder, i nabacio na memoriju telefona, i nece
kako si ti uspio

A da probas apdejtat telefon pa probati onda instalaciju.

software update mislis
vec sam to pokusavao i ne mogu naci ni jedan update, uvijek mi nudi tamo neke update za facebook i te gluposti, nikad za software
mozda je do mene, al et

instaliraj Nokia Ovi Suite i sa Nokijine stranice skini software update i instaliraj na mob pa pokusaj
ti si strucnjak za kompjutere kako to dosad nisi odradio:lol::lol:
www.nokia.com.hr
 
Član
instalirao sam ja nokia ovi suite, ali nikad ne mogu da odradim software update, znam ja kako se to radi, ali mi nikad ne nadje software, o tome se radi

sada sam formatirao memoriju telefona i opet nece, pored fajla mi stoji onaj upitnik, i kad hocu da ga pokrenem pise file not supported
 
ArminM je napisao(la):
instalirao sam ja nokia ovi suite, ali nikad ne mogu da odradim software update, znam ja kako se to radi, ali mi nikad ne nadje software, o tome se radi

sada sam formatirao memoriju telefona i opet nece, pored fajla mi stoji onaj upitnik, i kad hocu da ga pokrenem pise file not supported

otkud ?, pa nokia radi sa "sis" fajlovima:icon_question:
 
Član
maloprije bezze preko moba usao na nokia store, htio neku temu da si nadjem
i naletim na ovu aplikaciju, skinem i radi

fkt drugi telefon:cool::cool::cool:
 
ja obriso...
kad spojim mob preko usb kabla na comp da skines muziku na m card ne moze otvorit, pise puna memorija
 
Top