Za Golfa IV

Za Golfa IV

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Prijatelji, daj mi recite ima li ko ili gdje se mogu nabaviti obrve za golfa IV i koja im je cijena...
 
Član
aha. a kako se može doci do njega? imate li vi ista sa njim? i kako za farbanje?
 
Putovanja.ba
Administrator
Mozemo ti se mi nekako raspitat, da ne dolazis bezveze u Sarajevo, a ofarba on sve, sistem kljuc u ruke :)
 
Član
imas iska (plasticar) na broj 062117700 lik je u sarajevu tacnije bucapotok. ja kod njega kupio kvalitet extra (kamei kalupi)
 
Član
Aha hvala na informacija. Ev ovaj Isko?!? mi mozda bude odgovara... I jos nesto,tacnije jedan problem. U golfu mi se unutrasnje plastike tresu i cuckaju, sto me zaista ubija. Ebi ga, nije auto 82. god. a plastike kao da su 82 god. Ima li ko kakav savjet kako se to moze rijesiti, ili zna nekoga ko bi to mogao utegnuti??? Puno hvala... Mnogi forumi se trebaju postiditi i skinuti kapu sa glave kad pogledaju BhTuning.com .... BRAVOOOO
 
e ovako BEGA isko se i nije pokazao kao neki vrhunski plasticar ali mi imamo momka Senada koji fakat radi extra...iako sto se tice obrva nije to toliko veliki dio plastike da se trwba ganjati neki extra kvalitet...npr ja sam za svoju Fiestu trazio obrve...i momak je trebao kalup,i sve to 30km...mislim da za tvoj bibi ako ima kalup kosta 15-takkm...Sve se to moze pogledati i reci ti koliko te izadje...pa da ti se nekako posalje ako ti se ne dolazi.
 
Član
BEGA je napisao(la):
Aha hvala na informacija. Ev ovaj Isko?!? mi mozda bude odgovara... I jos nesto,tacnije jedan problem. U golfu mi se unutrasnje plastike tresu i cuckaju, sto me zaista ubija. Ebi ga, nije auto 82. god. a plastike kao da su 82 god. Ima li ko kakav savjet kako se to moze rijesiti, ili zna nekoga ko bi to mogao utegnuti??? Puno hvala... Mnogi forumi se trebaju postiditi i skinuti kapu sa glave kad pogledaju BhTuning.com .... BRAVOOOO
i meni se to kuckanje desava al samo kad muziku pojacam.al kako god skontam kuckaju mi one rucke za otvaranje prozora.moram ih skinit pa nesto uradit da ih ne cujem vise
 
Član
A ja kad pojacam muziku, ja necujem da vise kuckaju i slicno. Al znam ja koje plastike kuckaju i tresu se, npr. plastika kod suvozaca, gdje se naslanjaju noge, ta se plastika trese... I ima jos jedna dvije, al ova me ubija... Ima li iko da to utegne nekako, ja sam provjeravao, svi su sarafi stegnuti...
 
Član
Pa vjeruj drug da mi je to i moj serviser rekao, ja mu se smijao, kontam vidi budale i servisera---ko meni popravlja auto,hahahahha...al et...
 

IGY

Član
uzmes skroz tanku spuzvu, i gdje cujes kuckanje plastike samo spuzvom malo oblozis i stegnes kasnije sarafe koje si odvrno da bi stavio spuzvu i to je to, meni je zbog muzike pocelo sve kuckati(bas protresao) tako da sam rijesio taj problem tako i vjeruj mi upalilo je
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top