Z 101 (anti)Tuning

Z 101 (anti)Tuning

Član
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Gmw795IL5mY?fs=1&hl=sr_RS"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Gmw795IL5mY?fs=1&hl=sr_RS" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
 
Početnik
RE: Z 101 Tuning

jel ovo zajebancija ili fkt neko ovo smatra "najjacim kecom na svetu"?
 
Član
RE: Z 101 Tuning

bas bezveze,ulozeno puno truda pretpostavljam,ali nije to to,meni licno se ne svidja
 
RE: Z 101 Tuning

Cudan ukus imaju ljudi do nas, iz Srbije.. Puno plastike koriste..Mislim sad neznam jel ovo jedan od njih..Al oni bas za mene nemaju dobar stil..
 
Član
RE: Z 101 Tuning

black_devil je napisao(la):
Cudan ukus imaju ljudi do nas, iz Srbije.. Puno plastike koriste..Mislim sad neznam jel ovo jedan od njih..Al oni bas za mene nemaju dobar stil..

Ovo je za antituning, nije tako na ulicama, ali ima slucajeva naravno i to slucajeva za posmatranje;)
 
RE: Z 101 Tuning

dellas je napisao(la):
black_devil je napisao(la):
Cudan ukus imaju ljudi do nas, iz Srbije.. Puno plastike koriste..Mislim sad neznam jel ovo jedan od njih..Al oni bas za mene nemaju dobar stil..

Ovo je za antituning, nije tako na ulicama, ali ima slucajeva naravno i to slucajeva za posmatranje;)

Znam da ima..I too bas dosta..Jer sam prijavit kod njih na par foruma i znam..
 
Član
RE: Z 101 Tuning

black_devil je napisao(la):
dellas je napisao(la):
black_devil je napisao(la):
Cudan ukus imaju ljudi do nas, iz Srbije.. Puno plastike koriste..Mislim sad neznam jel ovo jedan od njih..Al oni bas za mene nemaju dobar stil..

Ovo je za antituning, nije tako na ulicama, ali ima slucajeva naravno i to slucajeva za posmatranje;)

Znam da ima..I too bas dosta..Jer sam prijavit kod njih na par foruma i znam..

Realno niko se ne bavi ozbiljno stylingom to si u pravu, nego neki slepci bez stila daju gomilu para za neke gluposti. Ima naravno i extra sredjenih auta, nego je sad fazon kod nas ceo auto u mat crnu, xenoni gde god moze i sto vece felne....To mi se ne svidja, to moze svako sa malo truda, zato je svaki drugi auto u bg-u mat crn, od fiat punta do nove s klase..
 
Top