yugo trosi

yugo trosi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e da prije svega kazem da kazaljka za gorivo nekad radi a nekad ne
lampica za rezervu radi kad treba valjda

e ovak


naspem za 20km i prodjem otprilike 20 kilometara i upali se lampica za rezervu


molim za pomoc nie zajebancija


u pitanju je yugo 55 91 godiste
 
Član
izvadi plovak i ocisti,mozda te zato zeza kazaljka;);)
pa koliko to tebi onda trosi,100KM goriva/100km:icon_question:
to je nekih 70+ litara
nesto ti tu debelo nije uredu,gdje ti ode to gorivo...mozda ti je probusen rezervoar,nemoguce da toliko trosi:icon_rolleyes:
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
jedino da ti online nastimamo carburator :)
vozi majstoru neka ti nastima karburator i to je to!

znaci samo nastimam karb i to je to ?

edoze je napisao(la):
izvadi plovak i ocisti,mozda te zato zeza kazaljka;);)
pa koliko to tebi onda trosi,100KM goriva/100km:icon_question:
to je nekih 70+ litara
nesto ti tu debelo nije uredu,gdje ti ode to gorivo...mozda ti je probusen rezervoar,nemoguce da toliko trosi:icon_rolleyes:


a to i mene zeza da kazaljka i lampica ne rade kako treba


a ne znam koliko trosi na 100 jer vozam se samo po gradu jer sam dobio vozacku prije 3 dana xD
 
Član
Deyo je napisao(la):
Naspi ti 10KM i vozi dok se ne ugasi (oko kuće), pa preračunaj :D


e to mi je i starac govorio da zapisem koliko ima kilometara da naspem za cenera i da se vozam dok ne nestane pa da sracunam

trebam to odradit
 
Član
ma prvo ti otidji majstoru da ti vidi plovak i lampicu...
a ovo sto sam ti rekao da trosi 70+ litara na 100predjenih kilometara,tako ispade po ovom sto si ti rekao...za 20KM mozes preci skoro 200 kilometara,ako si pazljiviji na gasu...u mene mama vozi vw pola,82 godiste,1,1 motor,37kW,ne prelazi 8-8,5 gradske...tako bi nesto i u tebe trebalo bit...
 
Član
edoze je napisao(la):
ma prvo ti otidji majstoru da ti vidi plovak i lampicu...
a ovo sto sam ti rekao da trosi 70+ litara na 100predjenih kilometara,tako ispade po ovom sto si ti rekao...za 20KM mozes preci skoro 200 kilometara,ako si pazljiviji na gasu...u mene mama vozi vw pola,82 godiste,1,1 motor,37kW,ne prelazi 8-8,5 gradske...tako bi nesto i u tebe trebalo bit...


znam tako i ispane



a samo da je lampica pokvarena xD
 
Član
provjeri karburator kod majstora i to što su ti rekli vidi da rezervar gdje nepušta,čudo je da tolko troši
gdje mu ode gorivo nemože to sve sagoriti negdje drugo odlazi,dobro treba sve pregledati :123:
 
Član
Provjeri crijeva od goriva, i to vidi kad se gasa da li dje curi. Kod mog jarana na jugu je prskalo gorivo iz crijeva tako, na leru sve ok, al kad das gasa pocne prskat. Haj sto ode gorivo nego sto je opasno.
 
Član
Nemoguce da toliko goriva stane u motor. Dobro ti kaze @syncro, provjeri ti dal` curi, da negdje ne planes...:icon_mad:
 
Član
DaBu je napisao(la):
e da prije svega kazem da kazaljka za gorivo nekad radi a nekad ne
lampica za rezervu radi kad treba valjda

e ovak


naspem za 20km i prodjem otprilike 20 kilometara i upali se lampica za rezervu


molim za pomoc nie zajebancija


u pitanju je yugo 55 91 godiste
naspi do vrha i onda predi 100 kilometara i onda dospi koliko dospes toliko ti trosi ali vozi 100 kilometara ne kreni stani jer danas je ispravnije koliko potrosi na sat a ne na 100 km pa onda vidi
 
Početnik
ma karburator, a kod njih ti ionako nikad potrosnja nece biti ispod 10 litara, tako je srbin rijesio motor da ne moze malo trosit, valjda zbog toga sto je mali hod klipa p ati pola goriva ni u sta ode.. karburator nov ti je 125KM..na tom karburatoru mogu raditi i 1.8 motori, pa ti vidi kakva je bila logika stavit ga na 1.1b..
 
Član
haha danas sam presao jos 20 km sa rezervom i jos se nie ugasio xD



sad znam da je plovak 100%
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top