Yugo pitanje

Yugo pitanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nasao sam jeftino yuga koral 55 i uzeo bi ga jedino ako bi ubacio neki jaci motor u njega.
Cuo sam da mu pase motor od Una 1.4 Turbo sraf na sraf.Pa me zanima zna li neko gdje bi mogao da kupim takav motor do 200KM ili da li neko ima neko bolje rjesenje.
 
Član
da to sam htio da kazem da ces tesko za 200 maraka da ga nadjes ... i da istog takvog yuguara je imao moj rodjak dok je vozio brdske trke i auto leti ...
 
Član
tzman je napisao(la):
Nasao sam jeftino yuga koral 55 i uzeo bi ga jedino ako bi ubacio neki jaci motor u njega.
Cuo sam da mu pase motor od Una 1.4 Turbo sraf na sraf.Pa me zanima zna li neko gdje bi mogao da kupim takav motor do 200KM ili da li neko ima neko bolje rjesenje.

hahahahahahaha
 
Član
prodavao se jedan gotov znaci spusten kocnice izduv i sve sto ide. mogu se raspitati koliko para
 
Član
znaci na prodaju je trkaci jugo pripremljen za brdo da ne nabrajam sta je sve ugradjeno na njega koga interesuje takav auto on ce i znati sta taj auto treba da ima.sve sto cu reci motor 1.6 lancia delta.cijena:3000KM ili 1540eura u cijenu uracunata 4 slicka sve sa felgama
061 366 049 emir
viewtopic.php

http://www.bellamacchina.net/forum/viewtopic.php?t=2031
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top