Yeti - Top Gear

Yeti - Top Gear

Član
Nezz jel bilo, nisam nasao ili upratio...

http://www.topgearbbc.com/2011/01/film-skody-yeti.html
skoda yeti, top gear test

koliko li su samo platili da ovako "testiraju" i nahvale jednu skodu :D
 
Brza od Ferrarija sta hocete:D, meni je Yeti extra terenac dosta zanimljiviji od ostalih dosadnih u toj klasi:icon_smile:
 
Član
po meni je ovo odlican auto, nedavno sam probao jednog Yetaca i zaljubio sam se,odlicno auto:cool:
 
Član
Da pretjeruju, to se od njih i očekuje, samo što ovaj put pretjeruju u pozitivnom smislu.:cool:
Odličan auto, pravo bi mi dobro došao za neke moje potrebe.;)
 
OggyBoy je napisao(la):
Da pretjeruju, to se od njih i očekuje, samo što ovaj put pretjeruju u pozitivnom smislu.:cool:
Odličan auto, pravo bi mi dobro došao za neke moje potrebe.;)

Pravo dobro bi dosao za prenosenje šanka i cuge :D
 
Član
technoGeek je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Da pretjeruju, to se od njih i očekuje, samo što ovaj put pretjeruju u pozitivnom smislu.:cool:
Odličan auto, pravo bi mi dobro došao za neke moje potrebe.;)

Pravo dobro bi dosao za prenosenje šanka i cuge :D

Ma jok, alkohol i ljude koji piju isti ne vozim u autu, a i ja ne pijem.:D
 
Član
dobar je yeti, ali eto fali da izbace malo veceg, najvise radi gepeka... ok, ako se zadnja sjedista skroz pomaknu naprijed onda je i gepek preko 500l, ali zato usko nazad onda :icon_smile:
 
Član
pa cetvero u auto, na skijanje, ski oprema, skije, pancerice, zimske stvari... jedva se potrpamo u O2 :D jos posto se islo u eu nismo ni hranu nosili, samo nesto malo :lol: skontaj samo koliko pancerice zauzmu mjesta...
 
Član
Yeti je super auto u svakom pogledu. Vozih TDI sa 110 KS, a vozio se i u onoj 1.8TSi, nemas sta zamjerit tom auticu... :cool:
 
Član
a i govori se da ce se pojavit kao "produzeni" yeti, nekih 40cm taman radi gepeka i onda bi bio bas :cool:
 
Top