Yamaha Aerox

Yamaha Aerox

Kupujem isključivo navedeni model koji mora ispunjavati sledeće uslove :

-ISPRAVAN
-isključivo 50 ccm (dakle bez kitova,i 100 ccm me ne interesuje)
-bez mnogo sportskih dijelova (eventualno auspuh i prenos dorađen, )
-u što originalnijem stanju
-mlađi od 2001 g.p
-poželjno na našim papirima ili ako je cijena povoljna na stranim (u tom slučaju da se može cariniti i da ima uredne strane papire)
-u što boljem tehničkom stanju ( da nije padano,lupano i slično)

Ako znate da neko prodaje ili vi prodajete povoljno pošaljite ponude ovde ili u pp,mogu linkovi sa pika i slično tome !

25spulc.jpg
 
Član
Godil ti Keeway F-act 2008 ili 2009 Od dodatne opreme ima samo Leovince Zx auspuh motoru samo treba zamjeniti Klip i karike koje kostaju 35 KM
 
Član
piaggio nrg mc3 ti je isto super, moj je stock i ide 95-100kmh
mada je kod mene neka sport serija, sta znam
trosi oko 3l otvorene, gradske 4-4,5
moze se malo spustit ako ga ljepse vozis
 
Ma ne bi njega druže,ne sviđa mi se linijom nikako.Kad skontam da za Aeroxa 2001/2 moram dati minimum 1600-1700 km a svi su skoro izdrndani,ipak motor star 12 godina,više mi se isplati dodati još malo i kupiti motor 2005+ godište ..A NRG je predobar motor,bar meni.Poslaću ti ovog što sam gledao u pp pa da vidiš :)
 
Član
to je stvar ukusa, ja sam sa svojim presao 1000km u mjesec dana, preksinoc istresao gileru runner 50cc, zadnji model :D
66943_430506277027791_1848789390_n.jpg

aeroxa ne bih nikad, jer su svi ubijeni, a ako nije, onda je cijena paprena
u principu, masina je ista,i kod gilere, aprilije, piaggia
sta god da uzmes, neces se pokajat
usput, pitaj prodavca smijes li poskidat plastike da vidis jel udaran, ako pristane, ok je motor...ako ne, uzimas ga na svoju odgovornost;)

P.S. zaboravih reci da ove shell naljepnice, po oficijelnom katalogu, daju oko 0,7kW, hahahaha
 
Dobri su to motori a kad već imam priliku uzeću noviji,manje su prešli a i meni su ljepši ..Tvoj je stvarno dobar i čini mi se da si naišao na dobar primjerak .. Usput,ako ima BILO KO da zna išta o ovom motoru bio bih mu stvarno zahvalan : http://www.pik.ba/artikal/4114626/piaggio-nrg/
 
Super Moderator
Skup, farban, nije ocuvan... Ja sam prije 2 godine prodao dosta boljeg za 2350KM, nisi trebao marke uloziti samo gas :)
 
Član
http://www.pik.ba/artikal/4876052/prodajem-skuter-yamaha-aerox/
Aerox je top stanje moj ga drug vozao u extra stanju je al da ti kazem on je jednom sa njim udario u banderu i vilice mu sjebo i on je kupio nove u Ovlastenom servisu Yamaha i napravio motor je uuu top stanjju
 
Top