xenon na pug-a 407

xenon na pug-a 407

Član
kupio mi stari neki dan pug-a 407, posjeduje samo one lece sa sijalicama h1,ovaj sto mi je prodao auto kaze da je pokusavao da ugradi neki xenon te da mu se stalno pale brisaci tada i kada vrati normalne sijalice radi sve ok...
znali neko sta bi se trebalo sve uraditi i koji kit kupiti da nebude tih problema ili da mi sam neko to sve sredi...
jer nisam ni malo zadovoljan sa kratkim svijetlima, prije sam imao 406 i svjetla su mu 100x bolja bila...cudno sto su u 407 losiji...
 
Početnik
Obrati se clanu Edo_16v on radi stime i profi je.Ugl uzmi can-bus kod njega dobijes i garanciju i sve. :cool:
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
Obrati se clanu Edo_16v on radi stime i profi je.Ugl uzmi can-bus kod njega dobijes i garanciju i sve. :cool:

jel Edo-16v ima profil na piku pod imenom "xenon" ako jest onda cemo lako vec sam dva seta kod njega kupio?

hvala!!
 
Član
bikeralex je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
Obrati se clanu Edo_16v on radi stime i profi je.Ugl uzmi can-bus kod njega dobijes i garanciju i sve. :cool:

jel Edo-16v ima profil na piku pod imenom "xenon" ako jest onda cemo lako vec sam dva seta kod njega kupio?

hvala!!

to je to:cool:
provjeren covjek za can bus:icon_biggrin:
 
Top